Julia Wieniawa i Baron przyłapani razem! Tylko spójrzcie na te zdjęcia

Hanna Skowron 22.03.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: instagram.com/juliawieniawa

Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że Julia Wieniawa znalazła nowego partnera. Najnowsze zdjęcia pary potwierdzają tę informację.

Julia Wieniawa, aktorka znana m.in. z serialu "Rodzinka.pl" i z filmów Patryka Vegi, niedawno rozstała się z Antkiem Królikowskim. Ich związek trwał 2 lata i zakończyli go w przyjaźni. Od tamtego czasu fani młodej gwiazdy czujnie śledzą informacje, czy nie spotyka się ona przypadkiem już z kimś innym.

Okazuje się bowiem, że Julka, która parę dni temu odpoczywała na Wyspach Zielonego Przylądka, nie była tam sama. Aktorka wróciła do Polski i tutaj fotoreporterzy przyłapali ją na randce z Baronem!

Julia Wieniawa i Baron są parą

Już od dawna mówiło się o tym, że Julka spotyka się z Aleksandrem "Baronem" Milwiwem. trakcie urlopu Wieniawy na egzotycznych wyspach, fani doszukiwali się informacji o tym, czy pojechała na wakacje sama, czy może z nowym chłopakiem. Zaintrygowały ich wrzucane do sieci w tym samym czasie zdjęcia Barona i Wieniawy z tego samego miejsca, czyli właśnie z Wysp Zielonego Przylądka.

Plotki podsycał sam członek zespołu Afromental, który jedno ze zdjęć z Afryki podpisał: "Patrzę w tym kierunku, ponieważ kobiety zawsze mają rację".

Para do tej pory nie potwierdziła oficjalnie swojego związku, ale fotoreporterom udało się ich ostatnio przyłapać na randce. Julia z Aleksandrem przechadzali się pod rękę i nie szczędzili sobie czułości. A ich nowe zdjęcia mówią same za siebie.

Niektóre serialowe związki są tak dobrane, że aż trudno uwierzyć, że istnieją tylko na ekranie. Poznajcie serialowe związki, które chcielibyśmy zobaczyć też w rzeczywistości.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów