Wieniawa i Baron przyłapani na pocałunkach! Po imprezie Magnum nie odrywali od siebie rąk

Hanna Skowron 13.04.2019
Julia Wieniawa i Baron
Fotografia: TRICOLORS/East News

Aktorka i członek zespołu Afromental już się nie ukrywają! Gorące zdjęcia pary obiegły sieć!

Odkąd pojawiły się informacje o tym, że Julia Wieniawa spotyka się z Baronem, fani tej dwójki czekali na ich wspólne oficjalne zdjęcia. Najpierw Baron i Julia pokazali fotografię z gór - razem wybrali się na narty. 

Teraz w końcu razem pojawili się na imprezie marki Magnum, na której Julia występowała w roli modelki i ambasadorki popularnych lodów. Po występie fotoreporterom udało się zrobić zdjęcia, na których widać, jak Wieniawa rozmawia z Baronem, a następnie razem wychodzą z uroczystości.

Julia Wieniawa i Baron przyłapani na pocałunkach

Zakochani po wielkim show Magnum postanowili wybrać się razem do restauracji. Także tutaj przyłapali ich fotoreporterzy. Baron zabrał Julię na kolację, podczas której para nie szczędziła sobie zmysłowych spojrzeń, ale też gorących pocałunków!

Ubrana w seksowną i bardzo kusą sukienkę Julia początkowo rozmawiała z Baronem, popijając wino lub szampana. W pewnym momencie muzyk podszedł do swojej dziewczyny i ją pocałował. Dziennikarzom udało się uchwycić wszystko na zdjęciach.

Aktorka i gitarzysta wyglądają na bardzo zakochanych?

Wiele gwiazd aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Niektóre z nich nawet tutaj zarabiają! Zobaczcie, które gwiazdy najlepiej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów