Wieniawa i Baron w końcu pokazali wspólne zdjęcie! Potwierdzili plotki?

Hanna Skowron 27.03.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: instagram.com/juliawieniawa

Od kilku dni mówi się o tym, że Julia Wieniawa spotyka się z Baronem, członkiem zespołu Afromental. Teraz gwiazdy pokazały wspólne zdjęcia. I dodały wymowny podpis!

Julia Wieniawa przez ostatnie 2 lata spotykała się z aktorem Antkiem Królikowskim. Niestety związek nie przetrwał i od kilku miesięcy gwiazdy żyją osobno. Jednak okazuje się, że młoda aktorka znalazła już szczęście u boku muzyka z zespołu Afromental - Aleksandra "Barona" Milwiwa.

Początkowo o tym fakcie miały świadczy wrzucane do sieci w jednym czasie zdjęcia z Wysp Zielonego Przylądka. Teraz para postanowiła w końcu potwierdzić spekulacje. I pochwaliła się wspólną fotką!

Julia Wieniawa i Baron pokazali wspólne zdjęcie

Wygląda na to, że Wieniawa i Baron chcieli po swojemu pochwalić się informacją o tym, że są parą. Na instagramowych kontach gwiazd pojawiły się zdjęcia, na których pozują razem. Wygląda na to, że znów wybrali się na wspólny wyjazd - tym razem w Alpy.

Zarówno Baron, jak i Julka opatrzyli zdjęcia zabawnymi opisami, które nawiązują do pojawiających się ostatnio publikacji na ich temat: "Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron przyłapani na śnieżnych szaleństwach w Alpach! Jak donosi osoba z ich bliskiego otoczenia, bawią się doskonale".

Pod fotografiami nie zabrakło komentarzy zachwyconych fanów.

Świetny komentarz. Właśnie myślałam nad tym, jaki musicie mieć ubaw z tego wszystkiego

Super razem wyglądacie

Wow!

Myślicie, że w ten sposób potwierdzili plotki?

Niektóre serialowe pary tak do siebie pasują, że chętnie zobaczylibyśmy ich razem w rzeczywistości. Zobaczcie, o których serialowych związkach mówimy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów