Julia Wieniawa zmaga się z ciężką chorobą. Dowiedziała się o niej 4 miesiące temu

Hanna Skowron 23.12.2018
Julia Wieniawa
Fotografia: instagram.com/juliawieniawa/

Aktorka przyznała ostatnio w mediach społecznościowych, że musi o siebie szczególnie zadbać.

Julia Wieniawa to jedna z ulubionych gwiazd Polaków. Aktorka i piosenkarka mimo młodego wieku ma już na koncie wiele sukcesów. Robi spektakularną karierę i inspiruje wiele kobiet w naszym kraju. Ostatnio postanowiła odpowiedzieć fanom na zadane przez nich pytania.

Właśnie w jednej z takich odpowiedzi gwiazda przyznała, że od kilku miesięcy zmaga się z ciężką chorobą. Aktorka ma niedoczynność tarczycy.

Julia Wieniawa ciężko choruje

Na InstaStory Wieniawa powiedziała swoim fanom, że zmaga się z ciężką chorobą. Aktorka dowiedziała się o niej 4 miesiące temu. Napisała o tym w swojej relacji na instagramowym profilu.

Dowiedziałam się o tym cztery miesiące temu, zauważyłam, że jestem przemęczona. Najgorsze jest puchnięcie, najbardziej było to widać u mnie na twarzy.

Julia cierpi na niedoczynność tarczycy. Ta choroba dotyka wiele kobiet. Jeśli jest nieleczona, może mieć bardzo poważne skutki. Julia przyznała, że jej nieregularny tryb życia wzmaga objawy niedoczynności. Dlatego musi o siebie zadbać.

Wieniawa opowiedziała też o tym, co stara się robić, aby sobie pomóc.

Bardzo pomaga mi picie herbaty z pokrzywy, która oczyszcza i dzięki temu woda nie zatrzymuje się w organizmie. Codziennie rano wstaję i mam spuchnięte oczy, nie widać kości policzkowych, to ciężkie w przypadku gdy pracujesz twarzą.

Uważacie, że dobrze, że podzieliła się taką informacją w mediach społecznościowych?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Niektóre z gwiazd uczyniły z mediów społecznościowych źródło zarobku. Zastanawialiście się kiedyś, które z nich zarabiają na Instagramie najwięcej? Mamy dla was odpowiedź!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów