Wieniawa pokazała zdjęcie "bez makijażu". Rozpętała burzę

Paulina Ermel 30.05.2018
Julia Wieniawa
Fotografia: instagram.com/juliawieniawa

Jedno zdjęcie Julii Wieniawy na Instagramie wywołało niemałe zamieszanie. Tym razem mocno podpadła swoim obserwatorom.

Od jakiegoś czasu gwiazdy stawiają sobie za punkt honoru, żeby pokazywać się w jak najbardziej naturalnej wersji. Dlatego wrzucają zdjęcia bez makijażu. Albo takie, na których mają wyglądać, jakby go nie miały. Alicia Keys już dawno zrezygnowała z używania kolorowych kosmetyków. Ostatnio swoją naturalną odsłonę pokazała Christina Aguilera. Do tego grona chciała dołączyć też Julia Wieniawa. Ale zabrała się za to od złej strony.

Zobacz także:  Julia Wieniawa zarobi w tym roku krocie. Ta kwota zwala z nóg!

Wieniawa wrzuciła na instagramowy profil zdjęcie, które podpisała: "Cześć! To ja. #natural #nomakeup #notperfect". Na fotce pozuje w białej koszuli z dużymi guzikami. Włosy ma gładko ułożone. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że internauci od razu wychwycili jej makijaż. I to nie tak delikatny, jakby się mogło wydawać.

Julia ma muśnięte błyszczykiem usta, pomalowane rzęsy i podkreślone brwi. Zatem ma na sobie makijaż. I to nawet nie w wersji "make-up no make-up". Pod fotografią rozgorzała prawdziwa dyskusja.

Chyba tusz albo doklejone rzęsy są

Masz makijaż i to widać od razu

A co masz na ustach? Błyszczyk jak nic

Wieniawa próbowała się bronić, piszcząc, że zdjęcia robione były spontanicznie. Ale trudno jej uwierzyć skoro widać gołym okiem, że trochę makijażu nałożyła. 

Zobacz także:  Ulubione szpilki Wieniawy znajdziesz w sieciówce! Cena cię zaskoczy

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów