Wieniawa, Rosati i Zielińska na premierze "(Nie)znajomych"! Nowa przyjaźń w polskim show-biznesie!

Zuzanna Morska 25.09.2019
Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska
Fotografia: TRICOLORS/East News

Aktorki wybrały się wspólnie na premierę filmu "(Nie)znajomi". Na imprezie zrobiły furorę!

Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska są ostatnio niekwestionowanymi gwiazdami srebrnego ekranu. Gwiazdy występują razem w najnowszym serialu Polsatu pt. "Zawsze warto".

Wygląda na to, że kobiety zaprzyjaźniły się na planie serialu do tego stopnia, że wychodzą razem na imprezy branżowe! Ostatnio pojawiły się we trójkę na premierze filmu "(Nie)znajomi".

Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska na premierze "(Nie)znajomych"

Wieniawa, Rosati i Zielińska razem wybrały się na premierę filmu "(Nie)znajomi". Zanim przystąpiły do obejrzenia produkcji, chętnie pozowały fotoreporterom do zdjęć. Widać było, że świetnie czują się w swoim towarzystwie - uśmiechy nie schodziły z ich twarzy.

Przyjaciółki wybrały na wydarzenie bardzo podobne, czarne kreacje i zdecydowały się na podobne makijaże, w których główną rolę grały podkreślone oczy. Gwiazdy podzieliły się zdjęciami z imprezy na swoich instagramowych profilach.

Jak razem wypadły? Sami zobaczcie!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów