Dylematy życiowe Julii Wieniawy. Kariera nie pozwala jej spełnić marzenia?

Adrianna Kubiak 17.09.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: Instagram/@juliawieniawa

Młoda aktorka szybko zagościła w świecie show-biznesu. Czy kariera przeszkodziła jej w spełnianiu nastoletnich marzeń?

Julia Wieniawa to młoda aktorka, o której w ostatnim czasie jest dość głośno. Gwiazda zagrała m.in. w serialu „Rodzinka.pl” oraz filmie Patryka Vegi. Jak twierdzą znajomi Julii, dziewczyna na rzecz aktorstwa zrezygnowała z jednego ze swoich marzeń.

Zobacz także: Edyta Górniak chciała skorzystać z zamrożonych jajeczek Joanny Krupy. Co na to modelka?

Julia Wieniawa – marzenia o studiach aktorskich

Kampanie reklamowe, seriale, filmy, sesje zdjęciowe to codzienność celebrytki. Julia Wieniawa postanowiła dobrze wykorzystać swoje pięć minut. Co z edukacją? Znajomi aktorki zdradzają, że Julia marzy o tym, aby kształcić się w kierunku aktorstwa na Akademii Teatralnej, ale z powodu wielu projektów brakuje jej na to czasu.

Niestety ona odniosła sukces jeszcze przed maturą i teraz nie może zniknąć, by zająć się nauką. Boi się, że jeśli nie wykorzysta swoich pięciu minut sławy, ludzie o niej zapomną. A przecież początkujący studenci szkół aktorskich nie mogą grać w serialach – zdradziła w „Fakcie” osoba z otoczenia gwiazdy.

Prawdopodobnie Julia odłoży swoje marzenia w czasie i spełni je, kiedy nadejdzie odpowiedni moment. Aktorka nie wyklucza też realizowania kursów aktorskich poza granicami kraju, gdyż nie pochłaniają one tyle czasu, co polskie szkoły.

Póki co, młoda gwiazda postanowiła skupić się na nowych projektach. Od września Julię możemy oglądać w nowym serialu „Zawsze warto” emitowanym na antenie Polsatu.

Zobacz także: Kasia Cichopek pochwaliła się seksownym dekoltem. Fani byli pod dużym wrażeniem!

Jak dobrze znasz Julię Wieniawę? Sprawdź to!

Rozwiąż quiz

Sprawdź, ile wiesz o Julii Wieniawie. Quiz dla prawdziwych fanów aktorki

1. Pełne imię i nazwisko Julii Wieniawy to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów