Julia Roberts została najpiękniejszą kobietą na świecie. Reakcja jej dzieci? Urocza

Emilia Klima 22.05.2017
Julia Roberts z dziećmi
Fotografia: East News

O tym, że ich mama została ogłoszona najpiękniejszą kobietą na świecie, dowiedziały się w... szkolnej bibliotece.

Magazyn "People" w kwietniu przyznał Julii Roberts tytuł najpiękniejszej kobiety 2017 roku. Aktorka została wyróżniona w ten sposób już po raz piąty.

W wywiadzie towarzyszącym sesji zdjęciowej wyznała, że nadal ma poczucie, że najlepsze dopiero przed nią. Dodała, że sekret jej świetnego i niezmieniającego się przez lata wyglądu to zasługa udanego życia rodzinnego. Aktorka od 2002 roku jest żoną operatora Daniela Modera, z którym ma trójkę dzieci: 12-letnie bliźnięta Hazel i Finna oraz 9-letniego Henry'ego.

Julia Roberts
Fotografia: Julia Roberts

Jest piękna - to fakt!

Julia Roberts w programie "Extra's" opowiedziała o tym, jak jej dzieci zareagowały na tytuł przyznany jej przez magazyn. Okazuje się, że cała trójka widziała egzemplarz pisma z mamą na okładce w szkolnej bibliotece. Z tego powodu przyjęły ten fakt jako wiedzę powszechną.

Potraktowały to jako fakt - wiesz, w bibliotece dowiedziały się, w którym roku powstały Stany Zjednoczone i kto jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Pytały się mnie, dlaczego im wcześniej tego nie powiedziałam - wspomniała aktorka ze śmiechem. 

Julia Roberts pierwszy raz tytułem najpiękniejszej kobiety świata została uhonorowana w 1993 roku, gdy miała 23 lata i oczarowała widownię rolą w filmie "Pretty Woman". Później wyróżnienie przypadło jej jeszcze w roku 2000, 2005 i 2010. Piąte odbiera jako 49-latka. 

To dla bardzo miłe i pochlebiające. Nigdy nie czułam się tak dobrze jak teraz. I wciąż mam wrażenie, że dopiero się rozkręcam - skomentowała skromnie to wyróżnienie. 

Zgadzacie się z takim wyborem magazynu?

Julia Roberts
Fotografia: ONS

Julia Roberts

Julia Roberts
Fotografia: ONS
Julia Roberts
Fotografia: ONS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów