Julia Roberts coraz chudsza. Ostatnie zdjęcie przeraziło fanów!

Julita Buczek 16.12.2019
Julia Roberts
Fotografia: Instagram @juliaroberts

W sieci pojawiły się fotografie przeraźliwie szczupłej Julii Roberts. Czy gwiazda jest poważnie chora?

Julia Roberts to jedna z najbardziej znanych aktorek na świecie. Rolami w "Pretty Woman" czy "Notting Hill" zjednała sobie nie tylko Hollywood, ale również fanów na całym świecie. 52-letnia aktorka została także doceniona, na swoim koncie ma wiele nagród, między innymi Oscara, którego otrzymała w 2011 roku.

Prywatnie Roberts jest żoną operatora filmowe, a także mamą trójki pociech. Niedawno okazało się, że nie wszystko idzie po jej myśli.

Julia Roberts jest ciężko chora?

Na portalach plotkarskich pojawiło się wiele informacji na temat stanu zdrowa gwiazdy. Miało być to spowodowane problemami małżeńskimi Roberts. Na ostatnich zdjęciach opublikowanych na łamach "New Weekly" gwiazda wygląda niepokojąco. Według doniesień gazety Julia nie odżywia się prawidłowo.

Zawsze była szczupłą kobietą, ale te kości policzkowe są przerażające. Ona teraz waży zaledwie 39 kilo! Może chodzić o stres i zazdrość o Danny'ego albo chęć zwrócenia na siebie uwagi. Być może trochę jedno i drugie - miał powiedzieć informator gazety.

Z informacji zawartych w artykule "New Weekly" para już niedługo ogłosi rozwód. Z kolei na innym portalu plotkarskim gossipcop.com możemy przeczytać, że kryzys w małżeństwie oraz rzekoma anoreksja Roberts to tylko plotki. Co sądzicie o wyglądzie 52-latki?

new weekly
Fotografia: materiały New Weekly

Zobacz także: Co za metamorfoza! Adriana Kalska jeszcze niedawno wyglądała zupełnie inaczej niż dziś

Janusz Panasewicz śpiewa na koncercie zespołu Lady Pank
Rozwiąż quiz

Rozpoznasz kultowe polskie piosenki po fragmencie tekstu? Sprawdź się!

Janusz Panasewicz śpiewa na koncercie zespołu Lady Pank

1. "Swoje miejsce znajdź i nie pytaj, czy taki układ ma jakiś sens..."

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów