Julia Pietrucha w zeszłym roku rozstała się z mężem. Teraz pokazała zdjęcie z nowym partnerem i ogłosiła, że jest w ciąży

Anna Respondek 12.02.2018
Julia Pietrucha
Fotografia: Facebook/juliapietruchafanpage

Poprzedni związek Julii Pietruchy zakończył się dość burzliwie. Teraz aktorka ogłasza, że zostanie mamą i pokazuje nowego ukochanego.

Julia Pietrucha i Ian Dow poznali się w 2011 roku i w tym samym roku zostali małżeństwem. Jak mówili w wywiadach, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Niestety uczucie skończyło się po 6 latach małżeństwa, a Dow oskarżył Pietruchę o kradzież całej "pracy twórczej", czyli kompozycji na jej płytę.

W listopadzie 2017 roku Pietrucha po raz pierwszy w programie TVP Kultura "Szlakiem Kolberga" pokazała nowego partnera. Od tego czasu nie wypowiadała się o nowej miłości, dlatego właśnie dużym zaskoczeniem dla fanów był jej ostatni wpis, który pojawił się na Facebooku. Aktorka w niedzielę 11 lutego ogłosiła, że spodziewa się dziecka. 

Kochani moi! Chciałabym podzielić się z Wami moim szczęściem, bo zależy mi, abyście dowiedzieli się o tym ode mnie. Jak widać na załączonym obrazku, czujemy się wyśmienicie i już nie możemy się doczekać na spotkania z Wami - napisała.

Jak dodała, zabawki pożyczyli od znajomych, aby powoli wczuwać się w rolę. 

Julia Pietrucha jest w ciąży

Internauci licznie odpowiedzieli na post Pietruchy. Pod zdjęciem z brzuchem pojawiło się wiele komentarzy i gratulacji. 

Gratulacje! Dzidziuś widzę już słucha jakiś fajnych bitów. 

To z pewnością będzie piękne dziecko.

Ale niespodzianka! - pisali. 

My również gratulujemy przyszłej mamie. ;)

Zobacz także: Mołek po ogłoszeniu ciąży pozuje na ramówce TVN

pietrucha
Fotografia: Facebook/juliapietrucgafanpage
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów