Julia Pietrucha ujawniła płeć dziecka. Prowadzący "DD TVN" zaskoczyli ją jednak jednym pytaniem. "Ale jesteście ciekawi"

Anna Respondek 26.02.2018
"Dzień Dobry TVN"
Fotografia: X-NEWS/TVN

Prowadzący "Dzień Dobry TVN" byli dla Pietruchy bezlitośni. Aktorka opowiedziała o swoim nowym partnerze. 

Pierwsza płyta Julii Pietruchy "Parsley", która pojawiła się na rynku w 2016 roku, odniosła olbrzymi sukces i zdobyła wielu fanów. Gwiazda postanowiła skupić się na muzyce i na jakiś czas zrezygnować z aktorstwa. 

Zobacz także: Były mąż Julii Pietruchy komentuje jej ciążę. Mocne słowa

Obecnie Pietrucha promuje swój drugi krążek i trasę koncertową pod tytułem "From the seaside". W sobotę, 24 lutego, gwiazda pojawiła się w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o przygotowaniach do nagrania nowych utworów. Prowadzący nie omieszkali zapytać jej jednak o prywatne sprawy i dziecko, które już niedługo pojawi się na świecie. Udało im się dowiedzieć, jakiej będzie płci. 

To już też mogę powiedzieć. Będzie "Pietruszka" - wyjawiła. 

Nowy partner Julii Pietruchy

Prowadzący Marcin Meller nie zamierzał jednak poprzestawać na tym pytaniu i postanowił dowiedzieć się czegoś więcej o nowym partnerze Julii Pietruchy. Nawiązał do zdjęcia, na którym Julia Pietrucha pozuje z partnerem i informuje fanów o ciąży

Widziałem na zdjęciu, na którym pokazałaś, że będzie trochę więcej Pietruszek. Można zapytać kto to jest? - zapytał

Gwiazda była nieco zaskoczona i speszona tym pytaniem. Stwierdziła, że prowadzący są "bardzo ciekawi", jednak zdradziła co nieco na temat ukochanego. 

To moja miłość. Bardzo fajny chłopak. Nie jest muzycznie ze mną związany - wyznała. 

Lubicie kompozycje Pietruchy? 

Zobacz także: Julia Pietrucha pokazuje coraz większy brzuch. Fani zwracają uwagę na jedną rzecz

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów