Julia Pietrucha pokazała pierwsze zdjęcie z córką. Wyjawiła też jej niezwykłe imię

Anna Respondek 16.07.2018
Julia Pietrucha
Fotografia: Instagram/julia_pietrucha

Kolejna gwiazda zrezygnowała z tradycyjnych polskich imion. 

Julia Pietrucha na początku swojej kariery znana była głównie z ról serialowych i filmowych. Z czasem zdecydowała jednak, że woli zająć się muzyką, a jej kolejne płyty przyjęte zostały z dużym entuzjazmem. 

Zobacz także: Julia Pietrucha przerwała milczenie. Opowiedziała o rozstaniu z mężem

Julia Pietrucha urodziła

W międzyczasie aktorka ogłosiła, że jest w ciąży. W czerwcu tego roku na świat przyszło jej pierwsze dziecko. Jego ojcem jest muzyk Mateusz Jankowski. Pietrucha nie ogłosiła tej radosnej nowiny od razu, jednak ostatecznie postanowiła na Instagramie zamieścić długi wpis i zdjęcie, na którym trzyma córkę w rękach. Ujawniła też niezwykłe imię dziecka - Gaja.

Kochani. Z radością chciałabym poinformować Was, że mała Pietruszka jest już wśród nas. Jest cudną, malutką istotą, która mimo swoich niewielkich gabarytów wywróciła nasz świat do góry nogami. Odkąd przybyła, chodzimy w chmurach, choć jak sugeruje jej imię, Gaja, powinna raczej sprowadzać nas na Ziemię - napisała.

W dalszej części posta podziękowała wszystkim lekarzom i położnym, dzięki którym jej poród "był przeżyciem spokojnym, pięknym i trochę magicznym".

Podoba się wam imię córki Julii Pietruchy? ;)

Zobacz także:  Mąż Julii Pietruchy oskarża ją o kradzież. "Cała moja twórcza praca jest w jej posiadaniu"

Zobacz także oryginalnie imiona dzieci polskich gwiazd:

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów