Julia Pietrucha przerywa milczenie. Gwiazda zdradziła szczegóły rozstania z mężem

Martyna Wojciechowska 12.03.2018
Julia Pietrucha komentuje rozstanie z Ianem Dowem
Fotografia: instagram.com/juliapietrucha

Julia Pietrucha w końcu wyznaje całą prawdę.

Do tej pory Julia Pietrucha wolała nie komentować rozwodu z Iandem Dowem. Teraz jednak postanowiła przerwać milczenie. Na łamach miesięcznika "Zwierciadło" opowiedziała, dlaczego nie chciała wcześniej odnosić się do tego tematu oraz zdradziła kulisy rozstania.

Na pewno nie było łatwo wytrwać w milczeniu, nie wdawać się w tę bezsensowną medialną przepychankę, ale nie chciałam dolewać oliwy do ognia, bo to nie ma sensu – wyznała Julia.

Zobacz także:  Mąż Julii Pietruchy oskarża ją o kradzież. "Cała moja twórcza praca jest w jej posiadaniu"

Julia Pietrucha pierwszy raz o rozstaniu z mężem

Przypomnijmy, że małżeństwo Julii nie trwało długo. Po tym, gdy w 2017 roku w mediach pojawiła się wiadomość na temat ich rozstania, artystce nie było łatwo. Ian w publicznych postach zarzucał jej kradzież piosenek. Twierdził też, że rozstała się z nim przez telefon i zostawiła go bez środków do życia. Ponadto w rozmowie z "Twoim Imperium" powiedział, że Pietrucha go zdradzała. Piosenkarka nie ukrywa, że przechodziła wtedy trudne chwile.

Bolało. Myślę, że to zawsze boli, gdy ludzie nie potrafią się ze sobą dogadać i przenoszą osobiste sprawy na publiczne forum. Gdy przez długi czas są sobie bliscy, a potem nagle gdzieś to porozumienie znika – wyznała Pietrucha w rozmowie ze "Zwierciadłem".

Julia nie czuje się winna z powodu odejścia od męża.

Nie czuję, żebym miała się z czegokolwiek tłumaczyć, bo niczego nie zrobiłam (...) Nie komentowałam tego, co pisały media wtedy, i teraz też nie chcę się do tego odnosić. To jednak wciąż jest nasza prywatna sprawa i powinniśmy rozwiązać ją między sobą - czytamy.

Jak widać, Ian Dow to już przeszłość, o której artystka woli zapomnieć. Przypomnijmy, że niedawno gwiazda pochwaliła się zdjęciem ze swoim nowym ukochanym. Życzymy im wszystkiego dobrego!

Zobacz także:  Julia Pietrucha ujawniła płeć dziecka. Prowadzący "DD TVN" zaskoczyli ją jednak jednym pytaniem. "Ale jesteście ciekawi"

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów