Julia Kamińska obawia się reakcji widzów na nowy sezon "Brzyduli". "Bardzo się tego boję"

Julia Kamińska o kontynuacji "Brzyduli"
Fotografia: VIPHOTO/East News

Julia Kamińska poznała już scenariusz kontynuacji serialu "Brzydula". W rozmowie z mediami zdradziła, czego się obawia.

Julia Kamińska wie już, co czeka widzów w nowym sezonie "Brzyduli". Choć sprawdzona aktorska obsada pozostaje niezmieniona, oczekiwania fanów co do kontynuacji serialu są naprawdę wysokie. Serialowa Ula Cieplak obawia się, że publiczność nie odbierze nadchodzących odcinków tak pozytywnie, jak kilka lat temu.

Julia Kamińska o serialu "Brzydula"

Powrót serialu jest ekscytujący nie tylko dla widzów, ale przede wszystkim dla aktorów. Niektórzy znajomi z produkcji nie widzieli się latami - tak było właśnie w przypadku Julii Kamińskiej i Mai Hirsch, które znów będą miały okazję do spotkania. Na planie pojawi się też kilka nowych twarzy.

Mimo że się bardzo lubimy z Mają, to jednak te nasze drogi się bardzo rozeszły po zakończeniu zdjęć. Cały czas, co parę miesięcy ten kontakt był i mam nadzieję, że niedługo spotkamy się na planie. Trwają prace bardzo intensywne scenariuszowe, tych odcinków jest coraz więcej i te plany są coraz bardziej wyraźne. Wiem, że wszyscy aktorzy zostali zapytani o chęć uczestnictwa i wszyscy potwierdzili. Oprócz tego będzie szereg nowych postaci - powiedziała Julia w rozmowie z "Jastrząb Postem".

Największą obawą aktorki, która wciela się w tytułową "Brzydulę" jest reakcja fanów serialu. Nie spodziewali się kontynuacji przez bardzo długi czas. Teraz, gdy gotowy jest scenariusz, ich oczekiwania mocno wzrosły - zwłaszcza, że poprzednie odcinki okazały się niesamowitym sukcesem.

Jestem absolutnie zachwycona pomysłem na drugą część. Jestem bardzo ciekawa odbioru publiczności i bardzo się tego boję. Jest ogromne ciśnienie, bardzo dużo ludzi pisze do mnie codziennie przez Instagram i przez Facebooka. Kiedy to w końcu będzie, najzwyczajniej w świecie nie wiem, ale będzie na pewno - dodała Julia Kamińska.

Czekacie na premierę najnowszych odcinków? Myślicie, że powtórzy się sukces i "Brzydula" znów będzie królować?

Zobacz także: Julia Kamińska odpoczywa na Kubie. Pierwszy raz pokazała starszego partnera

Który bohater tego serialu jest twoją bratnią duszą? Sprawdź, jeśli jesteś fanem!

Quiz: który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą
Rozwiąż quiz

Który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą?

Quiz: który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą

1. Na co wydałbyś wygrane 1000 złotych w loterii?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów