Wieniawa oszpeciła się na potrzeby filmu! Patryk Vega opublikował niepokojące zdjęcie

Julia Wieniawa
Fotografia: Instagram.com/juliawieniawa

Aktorka zaskoczyła swoich fanów! Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Patryk Vega na potrzeby swoich filmów oszpecił już kilka pięknych polskich gwiazd, m.in. Małgorzatę Kożuchowską, Katarzynę Warnke, Olgę Bołądź. Teraz do ich grona dołączyła Julia Wieniawa. Najnowsze zdjęcie aktorki zaniepokoiło jej fanów. Zobaczcie!

Julia Wieniawa zrobiła sobie tatuaż na potrzeby filmu

Filmy Patryka Vegi wymagają od aktorów sporych poświęceń. Tym razem na własnej skórze mogła przekonać się o tym Julia Wieniawa, która wystąpi w jego najnowszej produkcji „Small World” kręconej w Bangkoku.

Przypomnijmy, że film ten będzie poruszać problem handlu dziećmi, a w obsadzie poza Wieniawą pojawi się też m.in. Piotr Adamczyk.

W ramach przygotowań do tego projektu Julia zmuszona była zrobić sobie tatuaż. Patryk Vega pokazał na Instagramie ujęcie, na którym mamy okazję zobaczyć ją w niecodziennej odsłonie.

Julia Wieniawa zrobiła pierwszy tatuaż w Bangkoku! - napisał Patryk Vega.

Na szczęście rozcięta warga, liczne siniaki i wzór na nodze są tylko elementami charakteryzacji. Jesteście ciekawi nowego filmu Vegi?

\dirty Dancing
Rozwiąż quiz

Myślisz, że dobrze znasz filmy o miłości? Jesteś w błędzie. Ten quiz rozwiąże tylko prawdziwy kinomaniak!

\dirty Dancing

1. "Miłość jest pasją, jest obsesją, jest czymś, bez czego człowiek nie może żyć. Jeśli nie zaczniesz od tego, z czym skończysz". Z jakiego filmu pochodzi ten cytat:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów