Jude Law ma bardzo przystojnego syna. Rafferty ma 23 lata i wygląda jak bliźniak aktora!

Jude Law roześmiany z siwą brodą na festiwalu Sundance
Fotografia: Rex Features/East News

Jude Law ma 23-letniego syna! Rafferty Law wygląda jak jego brat bliźniak i poszedł w ślady taty.

Jude Law, choć ma pięćdziesiątkę na karku, do dziś pozostaje jednym z najprzystojniejszych aktorów na świecie. Niemal od początku kariery rozkochuje w sobie fanki. Teraz jednak ma solidną konkurencję, zwłaszcza dla młodszego pokolenia, w postaci... swojego syna! Rafferty Law ma 23 lata, poszedł w ślady taty i także został aktorem, a co najciekawsze - wygląda jak jego brat bliźniak! Wystarczy zobaczyć zdjęcia, które pokazujemy poniżej, żeby wiedzieć, że tych panów łączą więzy krwi. 

Zobacz także: Jude Law ma przepiękną córkę! Skończyła 18 lat i robi się coraz bardziej podobna do taty

Jude Law ma przystojnego syna! Jak wygląda 23-letni Rafferty Law?

Rafferty Law jest synem Jude'a z pierwszego małżeństwa z Sadie Frost i tym samym jednym z piątki jego dzieci. Bez wątpienia jednak najbardziej przypomina znanego tatę!

Raff, bo tak w skrócie mówi o sobie sam, poszedł w ślady ojca i także został aktorem. W tym roku wychodzi film "Twist", na podstawie powieści Charlesa Dickensa, w którym zagrał jedną z głównych ról. Oprócz niego na ekranie wystąpią także: Michael Caine, Rita Ora i Lena Headey. 

To jednak nie wszystko! Zanim rozpoczął karierę aktorską był modelem, czemu trudno się dziwić, patrząc na jego zdjęcia. Jest także utalentowany muzycznie. Od lat jest liderem zespołu Outer Stella Overdrive, w którym śpiewa i gra na gitarze. 

Zobaczcie sami, jak wygląda 23-letni syn Jude'a Law!

Zobacz także: Sylvester Stallone ma trzy piękne córki! Po kim odziedziczyły urodę?

Ten grafik tworzy wyjątkowe kolaże gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów