Jolie i Anniston po raz pierwszy od lat na jednej imprezie. Reakcja Jennifer? "To musiało być straszne dla Angeliny"

Katarzyna Leszczyńska 08.01.2018
Angelina Jolie i Jennifer Aniston na gali Złotych Globów
Fotografia: EAST NEWS

Ich relacje raczej nie uległy polepszeniu.

Media nie od dziś rozpisują się o spięciu pomiędzy byłą żoną Brada Pitta, Jennifer Aniston, oraz prawie byłą Angeliną Jolie. Chodź Brangelina przeszła już do historii, panie nadal mają darzyć się niechęcią. Świadczyć o tym może sytuacja, która miała miejsce podczas gali rozdania Złotych Globów. Obie aktorki po raz pierwszy od trzech lat pojawiły się na tej samej imprezie.

Obie panie miały podobną rolę na gali – wręczały statuetki najlepszym twórcom filmowym. Spotkanie po tylu latach nie było dla nich łatwe, o czym może świadczyć zachowanie Jennifer Aniston. Podczas, gdy Jolie zaprezentowała się na czerwonym dywanie, aktorka znana z „Przyjaciół” postanowiła pozostać nieco w tyle i ominęła ściankę szerokim łukiem.

Na szczęście również organizatorzy Złotych Globów są przygotowani na tego typu sytuacje. Angelina, Jennifer i Brad nie są jedynymi gwiazdami w Hollywood, które nie chcą znajdować się w swoim otoczeniu. Dlatego też usadzenie największych sław podczas gali jest nie lada wyzwaniem dla organizatorów.

Zawsze stresująca była perspektywa Jennifer Aniston w jednym pomieszczeniu z Bradem Pittem i Angeliną Jolie. W tym roku zastanawialiśmy się, czy pojawi się Brad Pitt i jak to odbierze Angelina – zdradziła Jenny Cooney, która pomagała opracować plan siedzeń dla Złotych Globów, w rozmowie z „Vogue”.

Podczas gdy tego typu sytuacje są emocjonujące dla publiczności, dla głównych zainteresowanych nie należą do przyjemności. Nic więc dziwnego, że Jennifer postanowiła oszczędzić sobie nerwów i ominąć Angelinę Jolie szerokim łukiem. Aktorka pojawiła się publicznie dopiero na scenie, gdy wraz z Carol Bennett wręczała statuetkę.

To musiało być straszne dla Angeliny, jak patrzyła na Jennifer, która była na scenie. I musiała bić jej brawo – piszą internauci.

Po raz ostatni spotkanie obu pań miało miejsce w 2015 roku na gali Critics’ Choice Awards. Dlatego też obie panie mogły się poczuć nienaturalnie. Jennifer pokazała wielką klasę, rezygnując z promocji na czerwonym dywanie i nie stając do konfrontacji z Angeliną. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów