Jolie dolewa oliwy do ognia. Upiera się, że Brad chce prywatnego procesu, bo jest złym człowiekiem

Redakcja 05.01.2017
Angelina Jolie i Brad Pitt
Fotografia: ONS

Byli małżonkowie ustalili szczegóły rozwodu, jednak sytuacja wciąż jest bardziej niż napięta.

Pod koniec września 2016 roku, show-biznes obiegła szokująca informacja, że jedno z ulubionych aktorskich małżeństw na świecie, Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzi się. Przez kilka tygodni media plotkarskie żyły kolejnymi doniesieniami na temat dramatycznych okoliczności rozstania, konfliktu wewnątrz rodziny i rzekomej agresji, jaką aktor miał okazywać dzieciom. Kiedy emocje opadły fani i przyjaciele gwiazd podzielili się na dwa fronty. Ostatnio najbardziej popularny był pogląd, że to Brad Pitt jest ofiarą ekscentrycznej żony.

Brad Pitt miał ponoć znęcać się nad dziećmi, imprezować i romansować z koleżankami z planu zdjęciowego. Aktor wszystkiemu zaprzeczał, pokazywał publicznie swoją załamaną twarz. Mężczyzna nie może spotykać się ze swoimi dziećmi tak często, jakby chciał, poza tym zawsze towarzyszy mu psycholog. Niedawno zaczęto plotkować, że Jolie żałuje swojej pochopnej decyzji o rozwodzie i nie wie, jak tę sytuację naprawić, bo wydaje jej się, że sprawy zaszły za daleko. Jednak najświeższe doniesienia wskazują na to, że Jolie jest pewna, że jej trwające dwa lata małżeństwo powinno się definitywnie zakończyć. 

Zobacz: Bliscy Brangeliny nie są w szoku. Raczej dziwią się, że Jolie i Pitt rozwodzą się dopiero teraz

Brad Pitt i Angelina Jolie
Fotografia: ONS

Brad Pitt i Angelina Jolie

Strach przed skandalem

Jak podaje serwis TMZ.com, Angelina Jolie już dawno złożyła papiery rozwodowe i wniosek o przyznanie prawa do opieki nad dziećmi. Jeśli dojdzie do rozwodu na jej warunkach - to tylko z orzeczeniem o winie Brada Pitta. Aktor jest skłonny zgodzić się niemal na wszystko, pod warunkiem, że proces będzie tajny, a media nie poznają szczegółów z ich małżeństwa i życia rodzinnego. Aktorka zgadza się z nim, jednak nie omieszkała skomentować faktu, że Pitt chce tej prywatności za wszelką cenę. Mężczyzna ponoć boi się publicznego prania brudów, ponieważ - jak twierdzi Angie - opinia publiczna pozna prawdę.

Według tego, co rzekomo powiedziała Angelina Jolie w rozmowie ze swoją adwokat, Brad Pitt chce odwrócić uwagę świata od faktu, że to on sam rozpętał medialną burzę wokół rozwodu i problemów wewnątrz ich rodziny. Jak podaje TMZ.com, aktorka nie ma wątpliwości, że Brad Pitt chciałby, aby cały proces był tajny. Sprawa trafiła do Federalnego Biura Śledczego, oraz do Departamentu Spraw Dzieci i Rodziny, który przyjrzał się oskarżeniom o znęcanie nad szóstką dzieci. Podobno obie jednostki zamknęły dochodzenie nie znajdując w tej sprawie nic niepokojącego. Jedno jest pewne - ta rodzina jest nie do odratowania.

Zobacz: Brad Pitt znowu z Jennifer Aniston, Angelina Jolie z kochanką. Medialny spektakl czas zacząć

Brad Pitt i Angelina Jolie
Fotografia: ONS

Brad Pitt i Angelina Jolie

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów