To Depp był ofiarą w związku? Aktor twierdzi, że Amber Heard go biła!

Hanna Skowron 22.05.2019
Johnny Depp i Amber Heard
Fotografia: Marechal Aurore/ABACA/EAST NEWS

Zaskakujący zwrot akcji ws. gwiazdorskiej pary. Czy to filmowy Jack Sparrow ucierpiał najbardziej w tym związku?

Choć Johnny Depp i Amber Heard od trzech lat nie są już małżeństwem, wciąż przerzucają się oskarżeniami na temat stosowania przemocy. Aktorka twierdziła, że padła ofiarą agresywnego męża, pokazywała siniaki i podawała szczegóły domowych kłótni. Teraz przyszedł czas na kontratak. Filmowy Jack Sparrow gromadzi materiał dowodowy, z pomocą którego chce dowieść, że to on był ofiarą w tym związku.

Zobacz także: Johnny Depp pozywa Amber Heard o zniesławienie! Na jaw wychodzą nowe fakty

To Amber Heard biła Johnny'ego Deppa?

Kilka miesięcy temu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie posiniaczonego Deppa. Ma ono potwierdzać tezę, że to aktor był ofiarą w tym związku. Jak podaje "Daily Mail", gwiazdor gromadzi materiał dowodowy - opinie świadków, zdjęcia, a także nagrania wideo, z których ma jasno wynikać, że to Amber Heard się nad nim znęcała fizycznie i psychicznie.

Według Deppa jego była żona miała być wyjątkowo brutalna - okładała go pięściami, kopała, a nawet rzucała w niego przedmiotami. Jak wynika z materiałów sądowych, w 2015 roku aktor "Edwarda Nożycorękiego" z powodu furii Amber Heard prawie stracił palec . Miała być wściekła na to, że prawnik Deppa poprosił ją o podpisanie umowy poślubnej i rzuciła w niego butelką. Potem gwiazdor musiał przejść wiele operacji, aby dojść do siebie.

Depp od początku trwania konfliktu nie przyznawał się do zarzucanych mu czynów. Twierdził, że zarzuty Amber są fałszywe, a jego o 23 lata młodsza żona wykorzystała ruch "metoo" do uwiarygodnienia swoich kłamstw. Co więcej, aktor uważa, że gdy Heard po raz pierwszy pojawiła się w sądzie w 2016 roku, "namalowała sobie siniaki".

Depp pozwał byłą żonę o zniesławienie. Domaga się od niej 50 milionów dolarów zadośćuczynienia.

Myślicie, że naprawdę był ofiarą w tym związku?

Zobacz także: Amber Heard w drastycznych słowach o tym jak Depp znęcał się nad nią. Wyciekło nagranie z przesłuchań

Ten grafik stworzył wyjątkowy projekt! Robi kolaże gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów