Johnny Depp pozywa Amber Heard o zniesławienie! Na jaw wychodzą nowe fakty

Amber Heard w kwiecistej sukience i Johnny Depp w garniturze pozują na czerwonym dywanie
Fotografia: Neil Warner/Splash News/EAST NEWS

Amber Heard oskarżyła Johnny'ego Deppa o pobicie. Teraz aktor oskarża byłą żonę o zniesławienie. Na jaw wyszły nowe fakty dotyczące ich związku.

Johnny Depp i Amber Heard byli małżeństwem przez 2 lata. Okazuje się, że już niedługo po ślubie ich życie przestało przypominać sielankę. Między aktorem a modelką jest aż 20 lat różnicy. Niedługo po rozwodzie, w 2017 roku, Heard oskarżyła Deppa o to, że znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Teraz prawnicy aktora zabrali głos. Okazuje się, że Depp zamierza ubiegać się o odszkodowanie za zniesławienie. Na jaw wyszły także nowe fakty dotyczące ich związku.

Zobacz także: 11 najlepszych filmów z Johnnym Deppem w roli głównej

Johnny Depp pozywa Amber Heard

Przypomnijmy, że cała sprawa rozpoczęła się, gdy internet obiegły zdjęcia posiniaczonej Amber Heard. Wówczas modelka oskarżyła aktora o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad nią. Teraz Depp postanowił zawalczyć o swoje dobre imię i oskarżył byłą żonę o zniesławienie.

Jak podaje Onet, aktor zamierza ubiegać się o 50 mln dol. odszkodowania. Z dokumentów sądowych wynika, że oskarżenia Heard jakoby "była ofiarą przemocy domowej, a pan Depp był sprawcą tej przemocy", co możemy przeczytać w dokumentach sądowych, są nieprawdziwe.

Te sugestie są kategoryczne i zdecydowanie fałszywe. Pan Depp nigdy nie używał przemocy wobec pani Heard. Jej oskarżenia były fałszywe już w 2016 roku. Miały one wygenerować pozytywny wizerunek pani Heard i przyspieszyć jej karierę - możemy przeczytać w oświadczeniu prawników Deppa.

W pozwie możemy przeczytać również, że "pani Heard nie jest ofiarą przemocy domowej, tylko sprawczynią". Według Deppa nieprawdziwe jest to, że "groził jej śmiercią" i to on miał odnieść obrażenia zadane przez Amber. Aktor twierdzi, że miał zakładane szwy na palcu po tym, gdy modelka rzuciła w niego butelką.

Zobacz także: Depp po raz pierwszy o rozwodzie z Amber Heard. "Nie mogłem tak cierpieć"

Zdaniem prawników Deppa działania Heard są mistyfikacją mającą napędzić jej karierę.

Ten absurdalny gest to kolejna z prób zagłuszenia Amber Heard przez Johnny'ego Deppa. Ale ona nie da się uciszyć. Działania pana Deppa dowodzą, że nie potrafi on zaakceptować prawdy o swoim regularnym niewłaściwym zachowaniu - skomentowali pozew prawnicy modelki.

Okazuje się jednak, że nie tylko pozew wyszedł obecnie na jaw.

Amber Heard zdradziła Johnny'ego Deppa

Według najnowszych medialnych doniesień Amber Heard zdradziła Johnny'ego Deppa i to tuż po ślubie! Oficjalnie modelka zaczęła spotykać się z miliarderem Elonem Muskiem niedługo po ogłoszeniu separacji z mężem. Według informacji zdobytych przez magazyn "People", ich znajomość zaczęła się znacznie wcześniej.

Amber zaczęła romans z Elonem miesiąc po ślubie z Johnnym. Nocował w ich domu, kiedy aktor wyjeżdżał kręcić filmy. Był tam również tego dnia, kiedy Amber zdecydowała się pokazać światu zdjęcia swojej rzekomo pobitej przez Deppa twarzy - możemy przeczytać w magazynie.

Jak widać, na tę sprawę padło zupełnie nowe światło. Prawnicy będą mieli twardy orzech do zgryzienia, żeby dojść do prawdy, co tak naprawdę wydarzyło się w małżeństwie tej dwójki.

Zobacz także: Lady Gaga i Bradley Cooper jednak mają romans?! Te zdjęcia mówią wszystko

Amber Heard i Johnny Depp
Fotografia: Neil Warner/Splash News/EAST NEWS
Amber Heard pokazała posiniaczoną twarz
Fotografia: Splash/EAST NEWS
Amber Heard i Elon Musk siedzą przy stoliku w restauracji
Fotografia: Sam Sharma, PacificCoastNews/EAST NEWS

Lata 90-te obfitowały w kultowe seriale, filmy i kultową muzykę. Pamiętacie przystojniaków, których oglądaliśmy wówczas na małym ekranie albo słuchaliśmy w radiu? To oni podbijali nasze serca!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów