John Travolta upamiętnił tragicznie zmarłego syna. Pokazał wspólne zdjęcie sprzed lat

Malwina Wasilewska 16.04.2020
John Travolta
Fotografia: Rex Features/East News

John Travolta ma za sobą dramatyczne chwile w związku ze śmiercią syna. Aktor wspomina go w dniu jego 28. urodzin.

John Travolta wraz ze swoją żoną 10 lat temu przeżyli niewyobrażalną tragedię. Ich 16-letni syn Jett zmarł w hotelowej wannie na atak serca. W dniu jego 28. urodzin aktor i jego żona uczcili jego pamięć oraz pokazali archiwalne zdjęcia.

John Travolta pokazał zdjęcie ze zmarłym synem

Mimo że od śmierci syna Johna Travolty i Kelly Preston minęła już dekada, gwiazdorska para nadal nie zapomina o swoim tragicznie zmarłym synu. Chłopak zmagał się z różnymi schorzeniami, m.in. chorobą Kawasakiego, autyzmem i astmą. Jako przyczynę śmierci podaje się atak serca, choć niektóre źródła podają, że Jett zmarł wskutek udaru.

Chłopak 13 kwietnia obchodziłby swoje 28 urodziny.  John Travolta pod zdjęciem dodał krótki wpis, w którym złożył Jettowi życzenia urodzinowe:

Wszystkiego najlepszego Jetty. Kochamy cię.

Żona Travolty też zamieściła zdjęcie z synem. John Travolta po śmierci syna założył fundację im. Jetta Travolty pomagającą dzieciom specjalnej troski.

Uważasz, że jesteś największym miłośnikiem kina i znasz wszystkie klasyki filmowe o miłości? W takim razie, nasz quiz jest dla ciebie! Sprawdź, czy po jednym cytacie rozpoznasz co to za popularna produkcja!

\dirty Dancing
Rozwiąż quiz

Myślisz, że dobrze znasz filmy o miłości? Jesteś w błędzie. Ten quiz rozwiąże tylko prawdziwy kinomaniak!

\dirty Dancing

1. "Miłość jest pasją, jest obsesją, jest czymś, bez czego człowiek nie może żyć. Jeśli nie zaczniesz od tego, z czym skończysz". Z jakiego filmu pochodzi ten cytat:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów