Joaquin Phoenix uciekł Wendzikowskiej podczas wywiadu!

Malwina Wasilewska 30.09.2019
Anna Wendzikowska
Fotografia: Instagram.com/annawendzikowska

Takiej reakcji gwiazdora Anna się nie spodziewała...

Anna Wendzikowska ma na koncie dziesiątki wywiadów z największymi sławami światowego kina. Wydawałoby się, że już nic nie powinno jej zdziwić podczas rozmowy z gwiazdą, jednak historia, która jej się ostatnio przytrafiła, była dla niej totalnym zaskoczeniem. Anna opowiedziała o dziwnym zachowaniu Joaquina Phoenixa, który postanowił wyjść w trakcie wywiadu.

Anna Wendzikowska o wywiadzie z Joaquinem Phoenixem

Jakiś czas temu Anna Wendzikowska miała okazję rozmawiać z Joaquinem Phoenixem przy okazji premiery jednego z filmów z jego udziałem. Dziennikarka wyznała, że w pewnym momencie aktor przerwał wywiad i wyszedł:

Zdecydowanie nie zdarzyło się to przeze mnie. Było dziwnie od samego początku, jak tylko weszłam. Usiedliśmy, natychmiast wstał, powiedział, że musi zadzwonić, że bardzo przeprasza, że wie, że to jest bardzo niegrzeczne, ale musi zadzwonić - wyznała Wendzikowska.

Okazuje się jednak, że w końcu aktor wrócił i przeprosił za swoje zachowanie:

Po 30 sekundach wrócił. W zupełnie innym nastroju, uśmiechnięty. Zaczął mnie przepraszać i mówi, że po prostu już sam nie może dłużej słuchać siebie, jak opowiada o tym filmie i nagle usłyszał jakiś głos w swojej głowie, który powiedział mu, że gada straszne głupoty. Nie mógł tego dłużej znieść i musiał wyjść - dodała dziennikarka.

Ta historia na długo zostanie w jej pamięci.

Zobacz także: Anna Lewandowska w modnych spodniach z sieciówki. Ten model kupicie teraz w okazyjnej cenie!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów