Media donoszą o konflikcie na planie "M jak miłość". Sydor i Pieńkowska "Unikają się, jak się tylko da". Powód?

Katarzyna Leszczyńska 18.01.2018
Joanna Sydor w konflikcie z Małgorzatą Pieńkowską i jej córką
Fotografia: Instagram/Joanna Sydor i Instagram/Ina Sobala

Sydor nie dogaduje się z młodą aktorką?

Od 2009 roku głośno jest o konflikcie pomiędzy Joanną Sydor a Dominiką Ostałowską. Sytuacja została podsycona ostatnio, podczas gdy Teresa powróciła na ekrany telewizorów w „M jak miłość”. Złożyło się to z czasem, kiedy został ograniczony wątek Marty. Fani Ostałowskiej mają za złe powrót Sydor, przez co pod ostatnim zdjęciem Tamary Arciuch z aktorką wybuchła dyskusja. Według doniesień mediów, Sydor skonfliktowana jest również z inną aktorką, wcielającą się w jedną z głównych postaci, Małgorzatą Pieńkowską.

Zobacz także: Sydor wyeliminowała Ostałowską z "M jak miłość" przez konflikt o mężczyznę? Spekulacje fanów komentuje Arciuch. Ostro

Cała sytuacja wybuchła z powodu córki Pieńkowskiej. Teresa po wielu latach powróciła do serialu i pojawiła się u boku ekranowej córki. Dziewczyna wyrosła przez cały ten czas, a w jej starszą postać wcieliła się Ina Sobala. Okazuje się, że w rzeczywistości jest to córka właśnie Małgorzaty Pieńkowskiej. Problem pojawił się w momencie, gdy młoda aktorka zaczęła się skarżyć matce na współpracę z Sydor.

Ina żali się mamie, że Joanna jest dla niej niemiła. Gdy tylko się da, wypomina jej braki w warsztacie – twierdzi informator „Faktu”.

Według doniesień tabloidu, Małgorzata Pieńkowska stara się unikać Joanny Sydor na planie. Kobiety nie mają wspólnych zdjęć i omijają się szerokim łukiem. Pieńkowska ma podobno również nadzieję, że ktoś z produkcji w końcu stanie w obronie jej córki.

Cieszy się, że nie ma wspólnych zdjęć z Sydor i unika jej, jak tylko się da, by nie wybuchnąć. Ma jednak nadzieję, że ktoś z produkcji wstawi się za jej córką. Jest zdania, że skoro Ina jest debiutantką, doświadczona Sydor powinna ją uczyć zawodu, a nie niszczyć – dodaje informator.

Wygląda na to, że powrót Joanny Sydor do „M jak miłość” bardzo namieszał wokół produkcji. 

Ina Sobala i Małgorzata Pieńkowska
Fotografia: Instagram/Ina Sobala
Ina Sobala i Joanna Sydor na planie "M jak miłość"
Fotografia: Instagram/Ina Sobala
Ina Sobala i Joanna Sydor na planie "M jak miłość"
Fotografia: Instagram/Joanna Sydor
Joanna Sydor i Tamara Arciuch
Fotografia: Instagram/Joanna Sydor
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów