Joanna Sarapata w mocnych słowach o Weronice Rosati. Aktorka komentuje

Weronika Rosati w kurtce z kapturem z futrem
Fotografia: Instagram/Weronika Rosati

Weronika Rosati udzieliła wywiadu, w którym oskarżyła byłego partnera o przemoc domową. W obronie Roberta Śmigielskiego stanęła teraz Joanna Sarapata.

Weronika Rosati zdecydowała się przyznać, że była ofiarą przemocy domowej. Aktorka powiedziała, że jej były partner, Robert Śmigielski, miał znęcać się nad nią fizycznie i psychicznie. Według jej słów również w czasie trwania ciąży, w której była z ich córeczką Elizabeth. Od momentu wywiadu Rosati, oprócz słów wsparcia, mierzy się również z falą krytyki. Teraz aktorka zdecydowała się opublikować wiadomości Joanny Sarapata, malarki i znajomej Śmigielskiego.

Zobacz także: Rosati o byłym partnerze: "Uderzył mnie, jak byłam w zaawansowanej ciąży" 

Weronika Rosati odpowiada Sarapacie

Joanna Sarapata to polska malarka i była żona Jarosława Jakimowicza. Artystka jest bliską znajomą Roberta Śmigielskiego. W ręce Weroniki Rosati trafiły wiadomości, które, według opisu pod postem aktorki, malarka rozsyła do mediów. Postanowiła upublicznić je na Instagramie. 

Weronika Rosati odpowiedziała na każdy element przedstawionych wiadomości. Odniosła się m.in. do tego, czy to, co mówi, rozpowiada "dla kasy".

Ja chcę kasy? Chcę alimentów - najwyższych - takich, jakie mojemu dziecku się należą prawnie - takie, żeby Eli nie pogorszył się status życia i stosowne do horrendalnie wysokich zarobków ojca - takie jest prawo. To nie są pieniądze dla mnie. (...) Twierdzi pani, że spałam ze wszystkimi w LA dla ról. To pani uważa, że Polki za granicą robią tylko karierę przez łóżko? Czy pani przespała się z całym Paryżem lub Nowym Jorkiem by móc mieć tam wystawy? Sławy mi nie brakuje, nie zauważyła pani? A kasę to ja sobie godnie zarobię - napisała Rosati.

Weronika skomentowała również kwestię ich relacji i swojego porodu w Los Angeles:

W ciąży byłam w związku z R. tak, ale to był koszmar i jego więcej nie było, niż był. Przez to, że zgotował mi piekło wyjechałam wbrew jemu rodzić do USA. Za pobyt i poród w LA Robert Śmigielski nie zapłacił ani grosza - wszystko opłacili moi rodzice i przede wszystkim ubezpieczenie. (...) Pragnę też raz na zawsze wyjaśnić. Robert nie kupił niczego mojej córce. (...) Mówiłam w wywiadach, że ja odeszłam od niego, gdy dziecko było małe. Kiedy? Po tym jak uderzył mnie na planie, z którego potem został wyrzucony - napisała Weronika.

W dalszej części postu Weronika Rosati napisała też o kwestiach finansowych związanych z wychowywaniem Elizabeth, a także o tym, dlaczego blokuje komentarze osób, które ją oskarżają. Cały post Weroniki Rosati, razem ze screenami wiadomości, które upubliczniła, możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz także: Śmigielski wydał oświadczenie w sprawie oskarżeń Weroniki Rosati

Weronika Rosati nazwała córkę Elizabeth, na cześć Elizabeth Taylor. A jak swoje dzieci nazwały inne gwiazdy?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów