Joanna Racewicz najczęściej stawia na mocny makijaż. Na Instagramie pokazała naturalną odsłonę z wakacji. "Piękna"

Katarzyna Leszczyńska 25.10.2017
Joanna Racewicz
Fotografia: Instagram/Joanna Racewicz

Zachwycają również widoki. 

Joanna Racewicz jest prezenterką „Pytania na śniadanie”. Pojawia się na ekranach telewizorów, żeby umilić widzom poranek. Zawsze jest idealnie wystylizowana i pomalowana. Dziennikarka ostatnio wybrała się w końcu na upragniony odpoczynek. Podczas swoich wojaży po Stanach Zjednoczonych zdecydowała się postawić na bardziej naturalny wizerunek. Widać, że jest zrelaksowana i szczęśliwa. Zdjęciami z wyjazdu podzieliła się na Instagramie.

Joanna Racewicz wstawiła bardzo dużo zdjęć ze zwiedzania Wielkiego Kanonu w Kolorado. Widać, że dziennikarka doskonale bawi się podczas podziwiania nowych miejsc. Jej posty wskazują na to, że jest zachwycona widokami, które porównuje do cudu natury.

Fani Racewicz są zachwyceni jej zdjęciami z wakacji

Na zdjęciach Joanny Racewicz zachwycają zarówno widoki, jak i sam wizerunek dziennikarki, która promienieje od szczęścia. Internauci zwrócili również uwagę na słońce, które świeci nad Wielkim Kanionem, a za którym powoli zaczynają tęsknić Polacy. Swój zachwyt wyrazili w komentarzach pod postami dziennikarki.

Jaką ty masz moc.

Brakuje słów, żeby opisać takie piękno.

Mrużyć oczy od słońca w październiku - luksusy nad luksusami.

Trzeba przyznać, że Racewicz wygląda kwitnąco. Niektórzy jednak czekają, aż dziennikarka wróci z wakacji i znów zasiądzie na kanapie w „Pytaniu na śniadanie”, żeby poprowadzić poranny program. Na pewno będzie pełna energii po takim wypoczynku. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów