Joanna Racewicz wspiera Monikę Zamachowską. Sama była kiedyś w podobnej sytuacji

Marianna Bereza 15.11.2019
Joanna Racewicz
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Dziennikarka skierowała do swojej koleżanki po fachu ciepłe słowa.

Dwa tygodnie temu media poinformowały o odsunięciu Moniki Zamachowskiej od prowadzenia "Pytania na śniadanie". Dziennikarkę zastąpiła w programie Małgorzata Tomaszewska, była modelka, pogodynka i reporterka Telewizji Polskiej. Wiele osób wspiera prezenterkę - do jej zwolnienia odniósł się jakiś czas temu jej kolega po fachu Michał Olszański. Teraz zrobiła to Joanna Racewicz

Zamachowska prowadziła pasmo śniadaniowe w TVP od 2013 roku. Z Telewizją Publiczną była z kolei związana 22 lata. Prezenterka poinformowała niedawno na Instagramie, że dostała kilka propozycji pracy, ale wciąż nie jest zdecydowana. Na facebookowym profilu gwiazdy pojawiła się natomiast adnotacja, że zakończyła współpracę z TVP2.

Joanna Racewicz udziela rad Monice Zamachowskiej

Warto przypomnieć, że w podobnej sytuacji znalazła się kilka lat temu Joanna Racewicz. Dziennikarka najpierw przestała prowadzić "Panoramę", a po dwóch latach pożegnała się z "Pytaniem na śniadanie". Latem z programu został zwolniony również Michał Olszański.

Racewicz teraz związana jest z Polsatem News. Doskonale pamięta jednak, jak to jest martwić się o swoją przyszłość. W rozmowie z agencją Newseria dziennikarka postanowiła udzielić cennej rady Zamachowskiej.

Przeżyłam to i jak widać, można przez to przejść i można wstać z kolan. Nie, przepraszam, na żadnych kolanach żadna z nas nie była. Co mogę poradzić Monice? Żeby była sobą, żeby szła swoją drogą i żeby nosiła wysoko głowę. A jak ją znam, to wiem, że bez moich rad też sobie poradzi – powiedziała.

Oglądacie "Pytanie na śniadanie"?

Zobacz także: Elżbieta z programu "Rolnik szuka żony" wyszła za mąż! Jak wygląda jej wybranek?

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, w którym programie powinieneś wziąć udział.

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów