51-letnia Przetakiewicz wypina pupę na zdjęciu. Internauta: "I tak czasu nie oszukasz"

Hanna Skowron 31.03.2019
Joanna Przetakiewicz
Fotografia: Instagram.com/joannaprzetakiewicz

Gwiazda wciąż nie daje o sobie zapomnieć...

Joanna Przetakiewicz ostatnio przechodzi samą siebie i publikuje coraz odważniejsze zdjęcia. Mimo że ma 51 lat, chętnie odsłania ciało i pokazuje odważne pozy. Tym razem nie mogło być inaczej! Gwiazda pochwaliła się ujęciem z sesji zdjęciowej, które wzbudziło ogromne emocje w komentarzach.

Joanna Przetakiewicz w odważnej sesji zdjęciowej

Joanna Przetakiewicz za sprawą swojej nowej inicjatywy o nazwie "Era Nowych Kobiet" chce wspierać inne kobiety w budowaniu poczucia własnej wartości. To właśnie dlatego dyrektor kreatywna La Manii postanowiła odmienić swój wizerunek i pokazać się od bardziej drapieżnej strony. Po ujęciu, na którym pokazała się topless, przyszedł czas na zdjęcie jej... pupy.

Pod jej najnowszym zdjęciem Joanny pojawiło się dużo pozytywnych opinii, ale nie zabrakło też hejtu. Niektórzy obserwatorzy Joanny twierdzą, że dojrzałym kobietom nie przystoi obnosić się ze swoim ciałem i seksualnością:

Nawet jeśli ubierzesz różowe szpilki i szlafroczek, pokażesz półdupek na kuchennym blacie zajadając się krem, to i tak czasu nie odszukasz. Za to oszukiwanie siebie na tym kuchennym blacie może się udać.

Po co pani to robi? Czemu to służy? Wieku nie cofniesz. Robienie na siłę młodej.

Niech kobiety robią co chcą, bez względu na wiek czy wygląd, tylko może bez gołej d*** wszędzie gdzie możliwe.

A co wy sądzicie na temat tego ujęcia? Joanna rzeczywiście przesadziła?

Nie tylko Joanna Przetakiewicz chwali się zdjęciami z wakacji. Inne polskie gwiazdy też lubią się nimi dzielić. Zobaczcie, jak bawią się na wakacjach. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów