Joanna Przetakiewicz wspomina sesję do "Playboya". "Moje dzieci wiedziały, że nie będę wulgarna"

Łucja Siennicka 14.11.2019
Joanna Przetakiewicz
Fotografia: Instagram/@joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz jakiś czas temu wzięła udział w sesji do "Playboya". Gwiazda wspomina kulisy tego wydarzenia w rozmowie z Onetem. Zdradziła, jak zareagowały jej dzieci. 

Joanna Przetakiewicz słynie z tego, że mówi, co myśli. Celebrytka rozwija modowe imperium, do tego jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. 51-latka wzięła udział w sesji do "Playboya". Po roku od tego wydarzenia zdradziła kulisy powstania sesji, opowiedziała, gdzie zostały wykonane zdjęcia i ujawniła, jak zareagowały na to jej dzieci.

Joanna Przetakiewicz wspomina sesję do "Playboya"

Joanna Przetakiewicz bardzo dba o swoją sylwetkę - regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia. W wieku 50 lat pojawiła się na okładce "Playboya" i prezentowała się świetnie!

Zaapelowałam do Polek, by cieszyły się zmysłowością. W momencie, gdy są już dojrzałe, mądre życiowo i świadome swojej wartości - wolno im więcej, a nie mniej - powiedziała w rozmowie z Onetem i odsłoniła kulisy powstania sesji.

Gwiazda odniosła się również do tego, że w grudniu ukaże się ostatnie wydanie polskiego "Playboya"

On był niezastąpionym ojcem tej marki, a po jego śmierci zabrakło "Playboyowi" jego energii, serca, pasji i ducha. I być może to między innymi przełożyło się na zamknięcie tytułu w Polsce? - zastanawiała się.

Przypominamy, że Przetakiewicz wzięła udział w jubileuszowym wydaniu "Playboya" na 25-lecie obecności gazety na polskim rynku. Powiedziała, że nie zgodziłaby się na to, gdyby poziom gazety nie był wysoki.

Moją sesję potraktowano w sposób szczególny, bo postawiłam swoje warunki. Po pierwsze chciałam, żeby zdjęcia mieściły się w granicach mojej estetyki. Poza tym poprosiłam, żeby portretowała mnie Zuza Krajewska, którą uważam za jedną z najlepszych polskich fotografek - powiedziała.

Joanna dodała również, że zdjęcia zostały wykonane w jej domu, na siłowni oraz na dachu budynku, w którym mieszka. Wyznała też, że jest fanką urody Polek.

Polki to jedne z najpiękniejszych kobiet świata, ale niestety większość jest zbyt skromna, żeby myśleć o sobie w ten sposób - zauważyła.

Na sam koniec zdradziła, jakie podejście miały do tego jej dzieci. 

Moje dzieci były wówczas dorosłe i miały do mnie zaufanie. Wiedziały, że w żadnym wypadku nie będę wulgarna. Wręcz przeciwnie, były przekonane, iż zdjęcia będą piękne - wyznała.

Widzieliście sesję z Joanną?

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz o związku: „Tego wieczoru Rinke oddziaływał na wszystkie moje zmysły”

Lubisz polski show-biznes? Sprawdź, z którą gwiazdą mógłbyś pójść na obiad!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów