Joanna Przetakiewicz pozuje topless. Fani nie mogą oderwać od niej oczu!

Zuzanna Morska 31.07.2019
Joanna Przetakiewicz
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Projektantka wypoczywa obecnie na greckiej wyspie Mykonos. Jej zdjęcia z wakacji rozgrzewają fanów!

Joanna Przetakiewicz i jej ukochany Rinke Rooyens wypoczywają obecnie w Grecji. Para wybrała się na upragnione wakacje. Zażywa tu kąpieli słonecznych, relaksuje się w basenie i dużo spaceruje.

Projektantka regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia z tego wyjazdu. Jedna z fotografii szczególnie przypadła do gustu fanom Przetakiewicz. Zobaczcie, jak się na niej prezentuje.

Joanna Przetakiewicz pozuje topless

Joanna Przetakiewicz od dawna udowadnia, że nie tylko młode kobiety mogą wyglądać pięknie i czuć się świetnie w swoim ciele. Projektantka ma 51 lat i uwielbia siebie. Chętnie nosi sukienki odsłaniające nogi, wąską talię czy dekolt.

Gwiazda nie ma też problemu z pokazywaniem się w bikini. Walczy z przekonaniem, że nie przystoi to kobiecie w jej wieku. Przetakiewicz ma na koncie sesję w "Playboyu", a na jej profilach w mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć, na których również odsłania ciało.

Na ostatniej fotografii pozuje topless nad basenem.

Fani są zachwyceni najnowszym zdjęciem Przetakiewicz. Dali temu wyraz w komentarzach.

Piękna jak zawsze.

Cudna.

Szalejesz jak zawsze.

A jak wam się podoba Joanna w takim wydaniu?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów