Joanna Przetakiewicz sprzedaje zapałki za 19 zł. "Po nich dzieje się magia"

Malwina Wasilewska 13.03.2020
Joanna Przetakiewicz
Fotografia: KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Joanna zaskoczyła wszystkich swoim nowym pomysłem na biznes. Jej produkty nie należą do najtańszych.

Joanna Przetakiewicz od niedawna promuje swoją kolekcję dodatków do domu. W najnowszym wywiadzie dla Pudelka gwiazda opowiedziała o nich ze szczegółami. Największe zainteresowanie wzbudził szczególnie jeden produkt...

Joanna Przetakiewicz promuje produkty własnej marki

Joanna Przetakiewicz już nie raz udowodniła nam, że ma głowę do interesów. Od 10 lat prowadzi markę La Mania, a teraz wraz z synem stworzyła nowy brand La Mania Home specjalizujący się w sprzedaży stylowych dodatków do domu. Wśród nich znajdziemy porcelanowe filiżanki, poduszki, pościel, a nawet... zapałki za 19 zł!

Joanna w wywiadzie zdradziła, że są warte swojej ceny i znacznie różnią się od zwykłych zapałek:

Bardzo wiele produktów jest dla przysłowiowego Kowalskiego. Zdaje sobie sprawę, że żyjemy w kraju o niskim zarobkach. Zrobiliśmy świece za 39 złotych. Starałam się, żeby większość z nas mogła posiadać porcelanową filiżankę w domu. Mam rytuał zapalania świec. Sprzedajemy zapałki za 19 złotych, to nie są zwyczajne zapałki. Po nich dzieje się magia. Mam bzika na punkcie czarowania emocji - wyznała w rozmowie z "Pudelkiem".

Co sądzicie o tym pomyśle?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                               

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów