Przetakiewicz pochwaliła się zdjęciem z Oprah Winfrey!

Malwina Wasilewska 21.06.2019
Joanna Przetakiewicz
Fotografia: Instagram.com/joannaprzetakiewicz

Jej fanki są pod wrażeniem!

Joanna Przetakiewicz jeszcze niedawno pokazała zdjęcie z Michelle Obamą, a teraz pochwaliła się ujęciem ze spotkania z Oprah Winfrey! Gwiazda opowiedziała ze szczegółami o tym wydarzeniu.

Joanna Przetakiewicz na zdjęciu z Oprah Winfrey

Joanna Przetakiewicz nie zwalnia tempa. Gwiazda od kilku miesięcy zaangażowana jest w swój nowy projekt "Era Nowych Kobiet" mający na celu wspieranie kobiet w budowaniu ich poczucia własnej wartości.

Dyrektor kreatywna marki La Mania ostatnio spotkała się z Oprah Winfrey, z którą zrobiła sobie pamiątkową fotografię oraz opisała burzliwą historię jej życia. Oprah jest dowodem na to, że dzięki wierze w siebie i pracy można osiągnąć wszystko:

Szczęścia można się nauczyć. Kobieta z wiekiem nie staje się przezroczysta, tylko bardziej wyrazista. Takie rozmowy, takie spotkania zmieniają nasze życie. Na zawsze i na lepsze. Kiedy weszłam do pokoju Oprah, stała już czekając na nas (ok. 30 osób), jednocześnie wyluzowana podekscytowana i cudownie uśmiechnięta. Cała sportowa i normalna. Dostępna i otwarta  Zobaczyłam szczęśliwą i spełnioną, bardzo dumną z siebie kobietę. Od pierwszej sekundy czujesz, ze jej siła i fenomen to wiara. Wiara w Boga, co bardzo zawsze podkreśla, oraz wiara w siebie.
Pomimo ciężkich doświadczeń nigdy nie przestała wierzyć w ludzi. Nigdy nie przestała im ufać - napisała Joanna.

Na koniec Przetakiewicz dodała:

Słuchając Oprah od razu rozumiesz jedno. Nie ma nic bardziej uzdrawiającego w Twoim życiu niż empatia, miłość i zaufanie do ludzi. Nie ma potężniejszej siły niż wiara, że się uda! Także moje kochane dziewczyny uwierzcie Nie ma sytuacji bez wyjścia. Możemy wszystko i razem zmienimy ten świat na lepszy.

Zgadzacie się z nią?

Nie tylko Joanna Przetakiewicz chwali się zdjęciami z wakacji. Inne polskie gwiazdy też lubią się nimi dzielić. Zobaczcie, jak bawią się na wakacjach. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów