Przetakiewicz pozuje topless. Fani: "W pewnym wieku nie przystoi"

Hanna Skowron 24.03.2019
Joanna Przetakiewicz
Fotografia: instagram.com/joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz wybrała się na upragnione wakacje i pochwaliła się zdjęciem z wypoczynku. Fotografia, na której pozuje topless, nie wszystkim się spodobała.

Joanna Przetakiewicz konsekwentnie łamie stereotypy. Projektantka mody w wieku 50 lat zachwyca urodą i kondycją, znalazła miłość, a w dodatku się tego zupełnie nie wstydzi. Niejednokrotnie zarzucano jej - szczególnie po premierze okładki "Playboya" z jej udziałem - że w takim wieku nie wypada się tak zachowywać i tak epatować nagością.

Nic dziwnego zatem, że pod nowym zdjęciem Joanny pojawiły się niepochlebne komentarze.

Joanna Przetakiewicz pozuje topless

Przetakiewicz pochwaliła się zdjęciem z bajkowych wakacji. Projektantka wybrała się na południe Francji, aby złapać trochę słońca i naładować baterie. Na najnowszej fotografii pozuje topless otoczona magiczną, rajską scenerią. 

Projektantka i właścicielka marki La Mania opatrzyła zdjęcie podpisem: "Z wiekiem nie stajesz się przezroczysta, tylko bardziej wyrazista".

Tym samym po raz kolejny Joanna podkreśliła, że nie zamierza wstydzić się swojego wieku, a w dodatku nie zrezygnuje z pewnych rzeczy tylko ze względu na to, że ma 51 lat. Zamierza nosić krótkie sukienki, eksponować długie zgrabne nogi i chce cieszyć się życiem jako dojrzała kobieta.

Nie wszystkim obserwatorom gwiazdy podoba się takie podejście. Dali temu wyraz w komentarzach pod najnowszą fotografią.

Matko jedyna! Pani Asiu! A gdzie klasa? Z całym szacunkiem, ale świecenie gołym tyłkiem jest passe.

Wydaję mi się, że kobietom w pewnym wieku święcenie gołą pupą po prostu nie przystoi.

A wy widzicie coś złego w takich zdjęciach?

Nie tylko Joanna Przetakiewicz chwali się zdjęciami z wakacji. Inne polskie gwiazdy też lubią się nimi dzielić. Zobaczcie, jak bawią się na wakacjach. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów