Joanna Przetakiewicz potwierdza ślubne plany. 52-latka zdradziła szczegóły!

Julita Buczek 15.09.2020
przetakiewicz i rinke
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Teraz ogłosili, że planują ślub.

Joanna Przetakiewicz to jedna z bardziej znanych polskich projektantek. Jej związek z popularnym reżyserem sprawił, że stali się oni jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu.

Prawdziwe uczucie, które ich połączyło, bije z każdego wspólnego zdjęcia, które pojawia się w sieci. Niedawno zakochani ogłosili swoim fanom kolejny krok w swoim związku, na który się zdecydowali.

Joanna Przetakiewicz zdradza ślubne plany

W poniedziałkowy poranek na instagramowym koncie Joanny Przetakiewicz pojawiła się fotografia, na której znana projektantka pozuje ze swoim obecnym partnerem. Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Nikogo więc nie dziwi, że kiedy para oznajmiła, że planuje ślub wszyscy byli pod dużym wrażeniem. 52-letnia projektantka w romantycznym wpisie poinformowała fanów, o tym, że już niedługo stanie na ślubnym kobiercu.

Ten rok jest zaskakujący i niełatwy dla nas wszystkich. Ma też swoje dobre strony, bo wielu pomógł zobaczyć to, co ponadczasowe, co wartościowe, i co jest ważne. (...) Razem z Rinke chcemy się z Wami podzielić naszą radością: KOCHANI. Już niedługo zostaniemy mężem i żoną. BO MIŁOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA - napisała Joanna na swoim instagramowym koncie.

W sieci pojawiły się już spekulacje, gdzie ma odbyć się uroczystość. Według informacji zebranych przez dziennikarzy serwisu pudelek.pl ma być to jedna z greckich wysp, a wydarzenie ma odbyć się na przełomie września i października.

Lubisz wiedzieć, co dzieje się w polskim show-biznesie?

Zobacz także: Michał Urbaniak trafił do szpitala! "Jeśli ktoś w coś wierzy, to niech tam się pomodli"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów