Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie z sesji w "Playboyu". O takim ciele marzy niejedna kobieta

Anna Respondek 15.10.2018
Joanna Przetakiewicz
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Joanna Przetakiwicz postanowiła po raz kolejny pochwalić się nienaganną sylwetką. 

Joanna Przetakiewicz w 2010 roku założyła luksusową markę modową La Mania. Od tego czasu bizneswoman nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Co więcej, jej stroje robią furorę nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju. W jednej z kreacji pochodzącej z kolekcji La Mani jakiś czas temu zaprezentowała się Kim Kardashian czy Nicole Scherzinger.

Joanna Przetakiewicz wspomina sesję w "Playboyu"

Na fali popularności i jako prezent dla siebie samej Joanna Przetakiewicz w 2017 roku postanowiła wziąć udział w sesji dla "Playboya", która została przyjęta wyjątkowo pozytywnie. Trzeba przyznać, że 50-latka może pochwalić się zniewalającą figurą. Kilka dni temu na swoim Instagramie postanowiła powspominać tę przygodę. 

To już rok. Niektórzy straszyli mnie. Ostrzegali. Pytali – czy to wypada, co to będzie? Co sobie inni pomyślą? Na szczęście takich, którzy mówili – skoro tego chcesz, to nikt cię nie powstrzyma – było więcej. Nie byłam do końca pewna reakcji czytelników. Bałam się, że wciąż jesteśmy zamknięci w pruderyjnych schematach. Przy okazji sesji mówiłam w wywiadzie o dojrzałych kobietach i ich kobiecości. Jak bardzo przedłużyły się etapy życia. Mówiłam, że z wiekiem nie stajemy się przeźroczyste, ale bardziej wyraziste. Dojrzałe, ukształtowane uczymy się kochać swoją sensualność, kobiecość, nie krępujemy się uwodzić. To było najchętniej kupowane wydanie "Playboya" w zeszłym roku - podkreśliła. 

Pamiętacie sesję Przetakiewicz dla "Playboya"? ;)

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Tym gwiazdom czas zdecydowanie służy. Lata płyną, a one wyglądają coraz młodziej: 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów