Przetakiewicz o tym, jak poznała Rooyensa. Zdradziła treść ich pierwszych SMS-ów!

Joanna Przetakiewicz
Fotografia: Instagram.com/joannaprzetakiewicz

Wiedzieliście, że poznali się 8 lat temu?

Od kiedy Joanna Przetakiewicz związała się z Rinke Rooyensem, uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Jak przyznaje, dojrzała miłość to najlepsze, co mogło ją spotkać. W najnowszym wywiadzie dla magazynu "Viva!" gwiazda opowiedziała o początkach ich znajomości.

Joanna Przetakiewicz o początkach związku z Rooyensem

Joanna Przetakiewicz spotyka się z Rinke Rooyensem od ponad roku, jednak okazuje się, że para poznała się znacznie wcześniej. Dyrektor kreatywna marki La Mania wyznała, że pierwszy raz mieli okazję ze sobą rozmawiać 8 lat temu podczas przygotowań do pokazu mody:

Miał produkować pierwszy pokaz La Manii. Ostatecznie do tego nie doszło, ale pamiętam, że zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie - powiedziała Przetakiewicz w wywiadzie dla "VIVY!".

Po 4 latach od tamtego spotkania oboje spotkali się na Balu Dziennikarzy. Mimo że Rinke starał się nawiązać z nią bliższy kontakt, Joanna nie była wtedy jeszcze gotowa na nowy związek:

Napisał mi później SMS-a, że „nie widział nigdy takiej energii i temperamentu”. Odpisałam dość oficjalnie, byłam krótko po rozstaniu z Janem, nie miałam jeszcze miejsca ani w głowie, ani w sercu na nowe relacje. Trzy lata później zaprosiłam go na swoje 50. urodziny - wyznała Joanna.

Po otrzymaniu zaproszenia na urodziny Przetakiewicz Rinke wysłał jej wyjątkową wiadomość i to właśnie od tego momentu wszystko się zaczęło.

To był tekst, który wysłałam na grupie WhatsApp do prawie 300 znajomych, ale on odpisał bardzo szczególnie: „Dokładnie myślałem o tobie teraz. To coś znaczy, to jest jakiś symbol. Nie mogę cię wymazać z pamięci”. I zaczęliśmy esemesować. On od początku romantycznie, jak mężczyzna do kobiety, a nie kolega do koleżanki. To był początek naszego dialogu. Kiedy się spotkaliśmy, po długiej rozmowie, pierwszej off-line, zrozumiałam, że właśnie spotyka mnie w życiu coś szczególnego. I poddałam się tej miłości. Rinke przyjechał do mnie do Londynu. I jak przyjechał… tak został - dodała.

Trzeba przyznać, że Joanna i Rinke tworzą naprawdę zgrany duet. Życzymy im wszystkiego dobrego!

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu! Niektóre z nich schudły i nauczyły się lepiej malować, a inne odwiedziły chirurga plastycznego. Na pewno będziecie w szoku po zobaczeniu tych zdjęć. Jak sądzicie, większość zmian w swoim wyglądzie zawdzięczają skalpelowi?   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów