Joanna Przetakiewicz o związku: „Tego wieczoru Rinke oddziaływał na wszystkie moje zmysły”

Adrianna Kubiak 24.09.2019
Joanna Przetakiewicz i Rinke
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Projektantka wraz z partnerem udzieliła wywiadu dla jednego z magazynów. Za co uwielbiają się zakochani?  

Joanna Przetakiewicz w rozmowie z magazynem „Pani” zdradziła, co ujęło ją w ukochanym. Rinke nie pozostał dłużny. Jak wyglądały początki pary? Ta historia przypomina scenariusz filmu romantycznego!

Zobacz także: Nicole Kidman o trudach macierzyństwa. "Trzeba przygotować się na wzloty i upadki"

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – początki znajomości

"To było 14 grudnia 2017 roku”. Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens po pierwszym spotkaniu poczuli, że ich znajomość przerodzi się w coś więcej. Projektantka po latach wspomina w wywiadzie dla „Pani” początki znajomości z obecnym partnerem.

To było 14 grudnia 2017 roku. Uprzedziłam go, że wkrótce wyjeżdżam na dłużej, więc lepiej, żebyśmy potraktowali to jako spotkanie z serii romantycznej kolekcji chwil. Od progu zaniemówiłam! Mnóstwo zapalonych świec, kadzidełka, setki kwiatów, muzyka, szampan i truskawki. Tego wieczoru Rinke oddziaływał na wszystkie moje zmysły. Nie spodziewałam się aż tak wielkiej czułości. Bliskości- opowiada projektantka.

Chociaż Joanna zauroczyła się w partnerze i poczuła, że jest to odpowiedni mężczyzna, znajomi ostrzegali i odradzali projektantce bliższą znajomość z producentem. Joasia nie poddała się tak szybko i postanowiła zmierzać głosem intuicji, który powtarzał jej, aby ryzykowała. Dziś nie żałuje decyzji. Joanna i Rinke tworzą szczęśliwy i dojrzały związek. Co najbardziej podobało się Joannie w partnerze?

Siła i delikatność, temperament i wrażliwość, odpowiedzialność i poczucie humoru, dystans do siebie. I coś, co cenię najbardziej: wielka empatia- wyjawiała Joanna.

W wywiadzie głos zabrał również Rinke, który przyznał, że mimo tego, że Joanna bardzo mu się podobała, nigdy nie pomyślał, że będą mogli być razem.

Wreszcie doszło do spotkania, które zmieniło wszystko. Czasem nasze wyobrażenie o kimś może runąć, gdy spędzimy ze sobą wiele godzin. Tutaj było odwrotnie. Asia nie mogła zniknąć z moich myśli. Napisałem: „Jesteś dla mnie jak narkotyk!”. I kiedy przyleciałem do niej do Londynu, zostaliśmy parą- opowiedział producent

Bieg zdarzeń odwróciło pierwsze spotkanie. To właśnie wtedy Rinke poczuł, że projektantka jest kobietą jego marzeń i ucieleśnieniem chłopięcego marzenia.

Przez kolejne lata zdarzały się różne momenty. Dzisiaj czuję, że wszystko układa się tak, jak powinno. Bliscy zauważyli, że stałem się bardziej pogodny, szczęśliwy. Usłyszałem od kolegi, że wreszcie śmieją mi się oczy. A co ja daję Asi? Miłość! Pełen wachlarz uczuć, atencję, opiekuńczość. Jestem przy niej, kiedy tylko mogę, dużo rozmawiamy, doradzamy sobie nawzajem.

Producent docenia to, że dzięki Joannie poznał, czym jest prawdziwy dom.

Najważniejsze jest jednak to, że Joanna stworzyła mi dom, że o mnie dba. Moi rodzice rozstali się w burzliwy sposób, jak miałem 6 lat. Nie wiedziałem nawet, jak dom powinien wyglądać.

Joanna w dalszej rozmowie dodała, że nie oddała się od razu uczuciom. Przez jakiś czas prowadziła życie singielki i nie była pewna, czy chce z tego rezygnować.  Jednak z biegiem czasu zdecydowała się na związek.

Życie dojrzałej, spełnionej zawodowo kobiety, która ma odchowane dzieci, jest bajką i przygodą. Jestem po dwóch rozwodach, prowadzę własne firmy. Moje priorytety się zmieniały. Budowałam swoje życie kilka razy. Jako żona, rozwódka, pracująca mama trzech synów rozumiem kobiety. Pokazuję na moim przykładzie, że w każdym wieku można zacząć życie na nowo. A najważniejsze, że szczęścia można się nauczyć. Wystarczy chcieć.

Zobacz także: Małgorzata Socha w skąpej bieliźnie na basenie. "Wow, ale ciało!"

Z którą aktorką możesz wybrać się na wspólną imprezę?

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów