Joanna Moro z kieliszkiem do szampana w dłoni. Gwiazda jest w ciąży

Sandra Banach 16.08.2019
Joanna Moro
Fotografia: EastNews/ArturZawadzki

Joanna Moro niedawno potwierdziła, że razem z mężem Mirosławem Szpilewskim spodziewają się trzeciego dziecka. Aktorka kilka dni temu opublikowała w mediach społecznościowych fotografie, na których pozuje z… kieliszkiem do szampana.

Media od dłuższego czasu spekulowały, że Joanna Moro jest w ciąży. Serialowa „blondynka” tę informację potwierdziła na początku sierpnia. Dodała także, że dziecko urodzi się w 2020 roku. Tydzień później zdradziła, że alkohol zamienia na herbatę. Najnowsze zdjęcia wzbudziły niepokój wśród fanów.

Joanna Moro z szampanem

Joanna Moro 15 sierpnia świętowała 11. rocznicę ślubu. Z tej okazji małżeństwo wybrało się na romantyczną kolację z najbliższymi.

Aktorka postanowiła opublikować w social mediach fotografie z tej uroczystości. Na kilku zdjęciach Moro pozowała z kieliszkiem do szampana.

Ten szczegół nie umknął internautom. Jeden z obserwatorów upomniał aktorkę, że publikując zdjęcie z kieliszkiem i hasztagiem „lampka wina” nie daje dobrego przykładu ciężarnym kobietom, które mogą to źle zinterpretować i np. pić w małych ilościach alkohol z przekonaniem, że nie szkodzą dziecku.

Aktorka nie odpowiedziała na ten komentarz. W sumie nie wiadomo, co znajduje się w kieliszku Joanny. Nie powinien być to jednak powód do sugerowania, że gwiazda spożywa alkohol w ciąży.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan wrzuciła do sieci zdjęcie z rozbrajającym podpisem. Fani: "Uwielbiam za szczerość"

Weź udział w naszej zabawie i sprawdź, z którą gwiazdą powinieneś iść na obiad. Do dzieła!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów