Joanna Moro w ciąży. Znana jest płeć i imię dziecka

Adrianna Kubiak 18.07.2019
Joanna Moro
Fotografia: Instagram/@joannamoro.official

Aktorka niebawem powita na świecie nowego członka rodziny. Zanana jest już płeć dziecka.

Joanna Moro spodziewa się kolejnego dziecka. Wiadomo już, czy będzie to chłopczyk, czy dziewczynka. Aktorka wybrała już nawet imię, które ma dla niej wyjątkowe i sentymentalne znaczenie.

Zobacz także: Doda ma nową fryzurę. W grzywce przypomina znaną aktorkę. "Teraz możesz zagrać Anię Przybylską"

Joanna Moro w ciąży

Kolejna aktorka „Barw szczęścia” przywita w tym roku nowego potomka. Joanna Moro spodziewa się trzeciego dziecka. Obecnie rodzina aktorki to troje mężczyzn, mąż Mirosław oraz synowie Mikołaj i Jeremi. Czy gwiazda spodziewa się kolejnego syna, a może rodzina powiększy się tym razem o córkę? Jak przyznała znajoma aktorki, Joanna zna już płeć dziecka.

Joanna Moro – syn czy córka?

Znajoma Joanny Moro w rozmowie z „Rewią” zdradziła, że aktorka spodziewa się córki. Zadowolona gwiazda rozważa podobno jedno z dwóch imion, które pociecha odziedziczy po mamie lub babci aktorki. Maleństwo przyjmie imię Jolanta lub Janina.

Moim zdaniem zwycięży tradycja i dziewczynka odziedziczy imię po jej mamie Jolancie albo babci Janinie — zdradziła znajoma Joanny Moro.

Jakie będzie imię dziecka? Tego dowiemy się nieco później. Póki co Joanna nie zdradza nawet, na kiedy zaplanowany jest poród. Z obserwacji fanów wynika, że aktorka jest dopiero w pierwszym trymestrze ciąży.

 

Zobacz także: Małgosia Socha spędza aktywnie wakacje. Pokazała, jak ćwiczy z córeczką

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów