Ciężarna Joanna Moro pokazała USG! Pouczyła też inne kobiety

Julia Pandecka 12.09.2019
Joanna Moro z okularami na głowie i z kwiatami
Fotografia: Instagram/Joanna Moro

Joanna Moro promienieje w ciąży! Aktorka pochwaliła się właśnie na Instagramie zdjęciami USG i zaapelowała do innych kobiet w ważnej sprawie. 

Joanna Moro na początku sierpnia ogłosiła, że jest w ciąży. Aktorka spodziewa się trzeciego dziecka. Jest już mamą dwóch chłopców: Mikołaja i Jeremiego. Jak na razie aktorka nie zdradziła, jakiej płci będzie jej najmłodsza pociecha. Opublikowała jednak na Instagramie zdjęcia USG. Moro napisała pod fotografią obszerny post, w którym informuje, że było to jedno z najważniejszych USG w okresie ciąży i... poucza inne kobiety w bardzo ważnej sprawie.

Zobacz także: Joanna Moro pozuje w skąpym bikini. Widać zaokrąglony brzuszek!  

Joanna Moro pokazała USG

Joanna Moro, jak każda przyszła mama, chwali się ważnymi momentami z przebiegu ciąży. Jedną z takich chwil jest oczywiście robienie USG.

Aktorka opublikowała fotografię, na której dumnie pozuje ze zdjęciami USG

Jestem właśnie po bardzo ważnym dla mnie USG mojego maleństwa! Takie badania muszę wykonywać regularnie. Mam już za sobą USG genetyczne, dziś połówkowe, czekają mnie oczywiście kolejne. Ale te dwa były najważniejsze! Jestem taka szczęśliwa, że maleństwo dobrze się rozwija. To piękne, że możemy kontrolować rozwój swojej pociechy jeszcze w brzuszku - napisała Moro na Instagramie.

Post serialowej Anny German stał się powodem jeszcze do jednej, ważnej rzeczy. Aktorka postanowiła zaapelować do innych kobiet o regularne badania, nie tylko w ciąży.

Pamiętajcie kobietki, że i wy powinnyście się regularnie badać i wykonywać USG ginekologiczne chociaż raz do roku - dodała.

Następnie Moro opisała, dlaczego każda z nas powinna regularnie się badać. To cieszy, gdy gwiazdy dbają o swoje fanki i wykorzystują swoją popularność do przypominania o tak ważnych rzeczach.

Zobacz także: Joanna Krupa szuka inspiracji. Modelka poprosiła internautów o podanie imienia dla dziecka

Chcesz mieć dzieci? Sprawdź, jaką będziesz mamą!

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów