Joanna Moro urodziła! Pokazała zdjęcia dziecka ze szpitala. Znamy płeć!

Joanna Moro w srebrnej sukience i z czerwonymi ustami
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Joanna Moro w lipcu ogłosiła, że jest w ciąży. Teraz pochwaliła się równie radosną informacją. Aktorka urodziła swoje trzecie dziecko i zamieściła zdjęcia ze szpitala.

Joanna Moro w lipcu ubiegłego roku pochwaliła się radosną informacją, że spodziewa się dziecka. Teraz na jej koncie na Instagramie pojawiły się zdjęcia ze szpitala! Tym samym okazuje się, że Joanna Moro urodziła swoje maleństwo! Aktorka radosną informacją podzieliła się z fanami, tym samym publikując fotografie, na których dokładnie możemy zobaczyć jej dziecko. Wiemy już też, jakiej jest płci. Zobaczcie sami te wyjątkowe fotografie!

Zobacz także: Joanna Moro morsuje w zaawansowanej ciąży. Fanka: "Czy jest pani mądra?"

Joanna Moro urodziła! Znamy płeć dziecka i wiemy, jak wygląda

Joanna Moro chętnie chwaliła się zdjęciami z przebiegu swojej ciąży. Jest to trzecie dziecko 35-letniej aktorki. Teraz postanowiła pokazać fanom fotografie ze szpitala.

Widzimy na nich Joannę, która w ramionach trzyma swoją córeczkę. O tym, że aktorka spodziewa się dziewczynki, informowała już na samym początku, gdy podała, że jest w ciąży. 

Od dziś rano jest już z nami nasza kochana kruszynka, nasza wielka miłość i wielka radość - napisała Moro pod zdjęciami.

Fani nie mogą wyjść z podziwu! W komentarzach posypały się gratulacje dla świeżo upieczonej mamy.

Cudownie! Wszystkiego najpiękniejszego dla was.

Asiu! Gratulacje! I zdrówka dla kruszynki.

Niech się zdrowo chowa.

Również gwiazdy ochoczo pogratulowały Joannie Moro. Wśród nich znalazły się m.in.: Barbara Kurdej-Szatan, Klaudia Halejcio, Marta Żmuda Trzebiatowska oraz Paulina Krupińska.

Zobacz także: Joanna Moro zdobyła się na intymne wyznanie. Pojawiły się łzy wzruszenia

Nie wiemy, jeszcze, jak Joanna Moro nazwała swoją córeczkę. Myślicie, że postawi na oryginalne imię? Te gwiazdy zdecydowały się na ten krok.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów