Ciężarna Joanna Moro pozuje topless. Niewiele pozostawiła wyobraźni fanów

Zuzanna Morska 07.11.2019
Joanna Moro
Fotografia: instagram.com/joannamoro.official

Aktorka wypoczywa obecnie w słonecznej Hiszpanii. W sieci zamieściła gorące zdjęcie z wyjazdu!

Joanna Moro już niedługo po raz trzeci zostanie mamą. Aktorka ma już dwóch synów, a teraz spodziewa się córeczki. Od kiedy tylko ogłosiła, że jest w ciąży, zamieszcza w sieci zdjęcia rosnącego brzuszka.

Gwiazda wypoczywa obecnie w Hiszpanii. Relaksuje się, ładuje baterie i przygotowuje na narodziny dziecka. Przy okazji wrzuca na instagramowy profil gorące zdjęcia. Ostatnie rozgrzało fanów do czerwoności!

Joanna Moro pozuje topless w ciąży

Joanna Moro regularnie wrzuca do sieci zdjęcia. Można tu zobaczyć fotografie dotyczące jej życia zawodowego, ale też prywatnego. Nie brakuje tutaj także fotek, na których widać, jak zmienia się figura gwiazdy w trakcie ciąży.

Aktorka ostatnio pochwaliła się zdjęciami, na których pozuje w ciąży... nago! Zażywa kąpieli słonecznych, ale też pluska się w morzu. Na zdjęciu widać, że ma na sobie jedynie dół od kostiumu, a piersi zakrywa rękami.

Kochani, wiele kobiet (i mężczyzn też) wstydzi się swojego ciała, są niezadowoleni z niektórych części ciała, chcą je zmieniać chirurgicznie lub chowają je, ukrywają. Piszę o tym i daję kilka zdjęć odkrywających naturę, bo myślę, jak ważne jest, żebyśmy zaakceptowali i pokochali siebie takimi, jakimi jesteśmy - napisała gwiazda.

Fani są zachwyceni najnowszym postem gwiazdy.

Pięknie pani wygląda, ciąża służy.

Wspaniałe zdjęcia.

Bardzo mądre słowa - piszą obserwatorzy Joanny.

A jak wam się podobają te zdjęcia?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                          

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów