Joanna Moro poleciała na zagraniczne wakacje. Fanka ostro komentuje: "Skrajna nieodpowiedzialność"

Julita Buczek 21.10.2020
joanna moro
Fotografia: Jan Bielecki/East News

Joanna Moro zdecydowała się pojechać na zagraniczny urlop. Pod jej najnowszą publikacją pojawiło się sporo negatywnych komentarzy.

Joanna Moro to jedna z tych gwiazd polskiego show-biznesu, która lubi dzielić się swoim życiem prywatnym w sieci. Jej instagramowe konto przepełnione jest prywatnymi fotografiami z dziećmi, a także dość odważnymi zdjęciami niej samej.

Niedawno Moro postanowiła pochwalić się swoim obserwatorom, gdzie wybrała się na wakacje. Nie spodziewała się jednak takiej reakcji ze strony wiernych fanów.

Joanna Moro poleciała na Fuerteventurę

35-latka w najnowszym wpisie opowiada fanom, jak spędza czas na Fuerteventurze. Opisuje także skutki zamknięcia się lokalny restauracji czy barów. Niestety jak się okazało, nie spotkała się z pozytywnym odbiorem zamieszczonych przez siebie treści.

Taki poraneczek. Kanary wymarły - zero ludzi! Dla nas dobrze, ale dla tubylców to jest śmierć naturalna. Nie ma ludzi, nie ma z czego żyć. Większość hoteli zamknięte, bary, sklepy zamknięte, a jeśli otwarte - to świecą pustkami - No i nie wiadomo kiedy się otworzą - w grudniu, wiosna czy latem! Tutejsi mocno zaniepokojeni sytuacja... także kochani, nic nie jest czarno-białe... ale uważam, że pierwszy i największy nasz wróg - to panika, lek i strach... - napisała pod opublikowanym przez siebie filmikiem aktorka.

Fani byli zszokowani, że celebrytka zdecydowała się na ten zagraniczny urlop. Swoje zdanie postanowili wyrazić w sekcji komentarzy.

Skrajna nieodpowiedzialność

Na całym świecie epidemia koronawirusa, a wy to lekceważycie i na wakacje wylatujecie? Zero odpowiedzialności!

Gdy któryś z pani bliskich skończy w szpitalu pod respiratorem, też będzie pani uważała, że panika, lęk i strach to nasz największy wróg? Czy celebrytów choroba nie dotyczy?

Co sądzisz o zachowaniu Moro?

Zobacz także: Dariusz Gnatowski nie żyje. Miał tylko 59 lat

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów