Joanna Moro potwierdziła ciążę! Opublikowała piękne zdjęcie i wymowny wpis

Zuzanna Morska 07.08.2019
Joanna Moro
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Aktorka w końcu potwierdziła doniesienia! Joanna Moro spodziewa się trzeciego dziecka.

Od dłuższego czasu spekulowano o tym, że piękna Joanna Moro spodziewa się dziecka. Gwiazda i jej mąż są już rodzicami dwóch chłopców. Wygląda na to, że niedługo ich rodzina po raz kolejny się powiększy! Joanna Moro potwierdziła bowiem, że po raz kolejny zostanie mamą!

Joanna Moro jest w ciąży

Joanna Moro dała się poznać widzom jako utalentowana aktorka filmowa i serialowa. Przez lata pracy zyskała potężne grono fanów, którzy śledzą jej instagramowy profil. To właśnie tutaj aktorka przyznała, że zostanie po raz trzeci mamą!

Gwiazda zamieściła w sieci zdjęcie, na którym pozuje z... piłką plażową! Ubrana w szafirowy kostium prezentuje się pięknie i skutecznie zakrywa swój ciążowy brzuszek. Jednak podpis pod zdjęciem mówi wszystko. Aktorka przyznała, że spodziewa się dziecka i tym samym potwierdziła ostatnie doniesienia!

Kochani, wiele osób zadaje mi pytanie, czy to prawda, że spodziewam się dziecka. Aby uniknąć wszelkich niedomówień, pragnę Was poinformować i jednocześnie potwierdzić, że jestem w trzeciej ciąży. Czuję się doskonale, jesteśmy zdrowi, cieszymy się, że rodzina wkrótce się powiększy. Na ten moment mogę tylko tyle zdradzić, bowiem chciałabym zachować dla siebie i moich najbliższych trochę prywatności w tak ważnym dla nas czasie. Pozdrawiam Was wakacyjnie... PS Zdjęcie zrobione miesiąc temu nad moim kochanym Bałtykiem - napisała gwiazda.

Pod zdjęciem posypały się komentarze z gratulacjami.

Wspaniale!

Gratulacje Asiu!

Wyglądasz pięknie!

Dodajmy tylko, że Moro jest już mamą dwóch synów - Mikołaja i Jeremiego. Czy tym razem na świat przyjdzie ich upragniona córeczka? Pozostaje nam czekać na więcej szczegółów.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów