Joanna Liszowska już po rozwodzie. O wszystkim sama poinformowała na Instagramie

Hanna Skowron 27.05.2019
Joanna Liszowska
Fotografia: Instagram.com/joannaliszowskaofficial

Joanna Liszowska skomentowała doniesienia mediów. Okazuje się, że od rozwodu aktorki minął już rok.

Joanna Liszowska rozwodzi się z mężem - taka wiadomość obiegła media przed weekendem. Spekulowano, że para ma zamiar oficjalnie się rozstać w tym roku. Aktorka nie komentowała doniesień - aż do teraz. Okazuje się, że formalny koniec jej małżeństwa nastąpił już rok temu.

Joanna Liszowska i szwedzki milioner Ola Serneke pobrali się w 2010 roku, zaledwie po roku znajomości i doczekali się dwóch córek - Emmy i Stelli. Płomień w ich związku jednak wypalił się już wcześniej, a ich małżeństwo przeszło do historii rok temu, a nie ostatnio - jak informowały media.

Joanna Liszowska o rozwodzie

Liszowska postanowiła sprostować plotki i o wszystkim poinformowała na Instagramie.

Oto naga PRAWDA: Już blisko ROK jestem PO ROZWODZIE (w Szwecji) z daleka od wścibskich oczu i uszu - napisała.

Parze udało się utrzymać wszystko w tajemnicy. Co więcej, aktorka "Przyjaciółek" powiedziała, że z mężem rozstała się w przyjaźni

Z byłym mężem pozostajemy w bardzo przyjacielskiej, życzliwej relacji pełnej szacunku i troski o nasze córeczki. Życie dawno potoczyło się dalej. No scandal, No fight, No comments. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Dziękujemy - dodała.

Były mąż Liszowskiej to milioner związany z branżą budowlaną. Na stałe mieszka w Szwecji. Dla dobra córek parze zależało na tym, żeby rozwód przebiegł sprawnie. Jak donosił "Super Express", Liszowska i Serneke podpisali intercyzę, w związku z czym sąd musiał ustalić jedynie wysokość alimentów na dzieci.

Zobacz także: Liszowska tak szczerze o swojej figurze jeszcze nie mówiła. "Rzadko to słyszę"

Nie masz pomysłu na nową fryzurę? Koniecznie sprawdź nasze propozycje!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów