Joanna Kulig wraca do gry! "Praca na dwa etaty to niełatwa sprawa"

Malwina Wasilewska 17.06.2019
Joanna Kulig
Fotografia: Instagram.com/joannakulig

Gwiazda opowiedziała o trudach pogodzenia obowiązków zawodowych i domowych.

Jeszcze niedawno Joanna Kulig była na porodówce, a teraz już wraca do pracy. 4 miesiące po urodzeniu syna zaczęła przygotowania do nowej produkcji. W poście na Instagramie wyznała, że przed nią ogromne wyzwanie...

Joanna Kulig wraca do pracy

Joanna Kulig pokazała na Instagramie zdjęcie z przygotowań do serialu Netflixa "The Eddy" w reżyserii Damiena Chazelle'a, twórcy takich filmów oscarowych jak: "La La Land" oraz "Whiplash".

Gwiazda zamieściła na Instagramie krótki post, w którym napisała o trudach pracy na 2 etaty. Wyznała, że pogodzenie pracy i opieki nad kilkumiesięcznym dzieckiem jest trudnym zadaniem:

Praca na dwa etaty to niełatwa sprawa. Zdjęcia do "The Eddy" i bycie mamą są wyzwaniem, ale daję radę. Dziękuję za wasze wsparcie i za to, że jesteście - napisała aktorka.

Pod jej postem pojawiły się komentarze kilku innych gwiazd. W ich gronie znalazł się Rafał Zawierucha, który zagrał w najnowszym filmie Quentina Tarantino, "Once Upon a Time in Hollywood".

Love Siostra!!! Działaj, wysyłam moc dobrej energii i wsparcia - napisał aktor.

My też życzymy aktorce wszystkiego dobrego i z niecierpliwością czekamy na kolejne produkcje z jej udziałem.

Co prawda "Zimna wojna" z Joanną Kulig w roli głównej nie otrzymała Oscara w tym roku, ale nie oznacza to, że Polacy nie są wyróżniani tą najbardziej prestiżową nagrodą. Poznajcie polskie akcenty w historii Oscarów.

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów