Kulig na prestiżowej hollywoodzkiej imprezie. Zapozowała wraz z Bradem Pittem

Anna Respondek 02.12.2018
Joanna Kulig
Fotografia: Rex Features/East News

Kariera aktorki rozwija się w zawrotnym tempie. 

Joanna Kulig w polskim show-biznesie sukcesy święci już od kilku lat. Aktorka z rozwagą wybiera role, które później zamienia w prawdziwe perełki. Pojawia się zarówno w filmach, które poruszają ważne kwestie społeczne jak i projektach bardziej przystępnych i rozrywkowych. Jej ostatnia rola w "Zimnej wojnie" została pozytywnie przyjęta przez krytyków z całego świata. Właśnie ta produkcja dała aktorce możliwość rozwinięcia kariery i zaprezentowania swoich zdolności za oceanem. 

Joanna Kulig pozuje wraz z Bradem Pittem

Kulig obecnie przebywa w Los Angeles, gdzie bierze udział w najważniejszych imprezach filmowych. Na jednej z uroczystości miała okazję zaprezentować swoje zdolności wokalne i po raz pierwszy na żywo zaśpiewała utwór z "Zimnej wojny" pod tytułem "Dwa serduszka". Niedawno aktorka pokazała się na prestiżowej hollywoodzkiej imprezie organizowanej z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. 

Amazon Studios, które odpowiada za zorganizowanie spotkania, zaprasza same największe i najbardziej znane gwiazdy, między innymi: Brada Pitta, Katy Perry, Christinę Hendricks, Demi Moore, Heidi Klum, Kate Hudson czy Johna Hamma. Wśród szczęśliwców w tym roku znalazła się również Joanna Kulig, która skorzystała z okazji i zapozowała do zdjęcia wraz z Bradem Pittem. 

Trzeba przyznać, że aktorka wygląda wprost kwitnąco. Ewidentnie spotkanie musiało być wyjątkowo udane. 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Joanna Kulig i Brad Pitt
Fotografia: Rex Features/East News

Szukasz pomysłu na spędzenie przyjemnego wieczoru we dwoje? Tych 10 produkcji z romansem w tle to prawdziwe hity:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów