Joanna Kulig pokazała duży ciążowy brzuszek! Wystąpiła w sesji dla amerykańskiego magazynu

Paulina Ermel 26.11.2018
Joanna Kulig
Fotografia: Rex Features/East News

Aktorka promuje "Zimną wojnę" w USA. W ramach swojego wyjazdu wzięła udział też w sesji zdjęciowej, na której zaprezentowała duży ciążowy brzuszek.

Pięć minut Joanny Kulig trwa w najlepsze. Aktorka została doceniona za jedną z głównych ról w "Zimnej wojnie". Teraz promuje produkcję w Stanach Zjednoczonych. O Joannie głośno zrobiło się również za sprawą informacji, że spodziewa się pierwszego dziecka. Teraz już wszystko jest pewne - gwiazda pokazała ciążowy brzuszek na zdjęciach jednej z kampanii.

Joanna Kulig pokazała zdjęcie z brzuszkiem

Mimo tego, że Joanna Kulig jest w zaawansowanej ciąży, nie zwalnia tempa. Najpierw aktorka promowała szeroko komentowaną "Zimną wojnę" Pawlikowskiego we Francji, teraz to samo robi w USA. Film nagradzany jest na całym świecie. Ma również szansę zdobyć Oscara! A wszystko m.in. przez to, że Kulig fenomenalnie zagrała rolę Zuli Lichoń w tej produkcji.Joanna Kulig w ramach promocji filmu wzięła udział w sesji zdjęciowej. Jednym ze zdjęć pochwaliła się na swoim instagramowym profilu. Na fotografii widać duży ciążowy brzuszek aktorki! Podoba wam się w takim wydaniu?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oglądaliście "Zimną wojnę"? Jeśli jeszcze nie, koniecznie musicie nadrobić. A w dodatku zapoznać się również z innymi najlepiej ocenianymi polskimi filmami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów