Ciężarna Joanna Kulig zaatakowana przez internautów. W jej obronie staje Minge

Joanna Kulig w czarnej sukience i Brad Pitt w marynarce i kaszkiecie na świątecznej imprezie Amazona w Los Angeles
Fotografia: Todd Williamson/January Images/REX/Shutterstock/East News

Joanna Kulig promuje "Zimną wojnę" w USA. Ostatnio opublikowała zdjęcie z Bradem Pittem i spotkała się z krytyką ze strony internautów. W jej obronie stanęła Ewa Minge.

Joanna Kulig święci triumfy w Stanach Zjednoczonych, do których udała się w celu promocji filmu "Zimna wojna". Produkcja Pawła Pawlikowskiego ma ogromne szanse na nominacje do Oscara 2019. Niedawno agentka Kulig potwierdziła, że aktorka dołączyła do prestiżowej amerykańskiej agencji aktorskiej. Ostatnio polska gwiazda wstawiła zdjęcie, na którym pozowała z Bradem Pittem. To stało się powodem niezgody wśród internautów.

Internauci krytykują Kulig

Zdjęcie Joanny Kulig wywołało niemałe poruszenie w sieci. Fotografia została wykonana na świątecznej imprezie studia Amazon w Los Angeles. Gwiazda pojawiła się na niej w czarnej, obcisłej sukience, choć jest już w zaawansowanej ciąży. I choć większość Polaków zachwyca się aktorką, która daje nam powód do dumy rozwijając tak prężnie swoją karierę, pojawiły się też krytyczne głosy w jej kierunku. Dotyczyły one tego, jak aktorka wyszła na zdjęciu z Pittem.

Brzydko wygląda - to jeden z najczęstszych komentarzy.

Jej biust nieestetycznie się układa.

Ma źle dobraną sukienkę.

Pojawiły się także komentarze, że aktorka mocno przytyła, co jest naturalne, biorąc pod uwagę fakt, iż Kulig jest w ciąży. Wyobraźnia internautów naprawdę nie zna granic. W obronie aktorki postanowiła stanąć Ewa Minge, która była oburzona tego typu komentarzami.

Zobacz także: "Zimna wojna" już wkrótce w telewizji! Kiedy i gdzie obejrzysz film Pawlikowskiego? 

Ewa Minge staje w obronie Kulig

Projektantka nazwała Kulig swoją ulubienicą. W związku z nią postanowiła przeczytać komentarze pod artykułem jednego z portali plotkarskich. I była zaskoczona falą hejtu, jaka wylała się w kierunku aktorki. 

Polska aktorka sięga absolutnych szczytów, jest tam, gdzie wydawało się, że w tej kategorii dla naszej flagi jest prawie niemożliwe, świat zachwyca się jej unikatowym talentem i magnetyzmem, a pudelkowicze wedle standardów, "brzydko wygląda".

Właśnie takimi słowami opisała swoją obserwację Minge. Bez wahania stanęła w obronie Joanny Kulig. 

Pięknie żyje, pracuje, spełnia marzenia, realizuje pasje i zdobywa dziewicze szczyty dla Polaków w światowej kulturze. (...) Wygląda przepięknie, szczęśliwie i życzę wszystkim idiotom przebudzenia, bo kiedyś trzeba będzie napić się tego, czym próbujecie żywić innych. 

Trzeba przyznać, że słowa Ewy Minge są bardzo mocne. Internauci jednak również nie przebierali w słowach. A waszym zdaniem, kto ma rację?

Zobacz także: Joanna Kulig wybrała już matkę chrzestną dla swojego dziecka? To bardzo znana aktorka

Joanna Kulig i Brad Pitt w Los Angeles
Fotografia: Todd Williamson/January Images/REX/Shutterstock/East News

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Na jedne filmy ochoczo chodzimy do kina, inne nieco mniej do nas przemawiają. Te produkcje cieszyły się największą popularnością wśród polskich widzów!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów