Kulig pierwszy raz o ciąży i życiu prywatnym. Tak wiele nie powiedziała jeszcze nigdy

Anna Respondek 09.11.2018
Joanna Kulig
Fotografia: Rex Features/East News

Joanna Kulig nie tylko przyznała, co sądzi o macierzyństwie, ale także wyjawiła, jak wygląda jej związek z Maciejem Bochniakiem. 

Joanna Kulig to obecnie jedna z najbardziej znanych polskich aktorek, zarówno w kraju jak i za granicą. Gwiazda międzynarodowy rozgłos zdobyła dzięki roli w filmie Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna", choć wcześniej również niejednokrotnie występowała w zagranicznych produkcjach, grając między innymi obok Juliette Binoche czy Ethana Hawke'a. Obecnie Kulig wciąż promuje "Zimną wojnę" i skupie się na życiu rodzinnym, bowiem niedługo po raz pierwszy zostanie matką. 

Joanna Kulig o ciąży i życiu prywatnym

Kulig znana jest z tego, że nie wpuszcza mediów do swojego życia prywatnego i nie stara się nim zwiększyć swojej popularności. Ostatnio jednak zrobiła mały wyjątek i w wywiadzie dla polskiej edycji "Elle" uchyliła rąbka tajemnicy. Opowiedziała między innymi o swoim podejściu do posiadania dziecka. 

To jedno z moich największych pragnień. Ale szanuję to, że nie wszystkie kobiety tak mają. Znam pary, które są szczęśliwe bez dzieci, i uważam, że nie każdy musi je mieć. Najgorzej jest robić w życiu coś, bo tak wypada - podkreśliła

Przyznała także, że wraz z mężem, Maciejem Bochniakiem, tworzą związek partnerki i starają się dzielić wszystkimi obowiązkami. 

On jest organizatorem. Mam poczucie, że to on opiekuje się naszym domem. Moja mama, jak na to patrzy, twierdzi, że że teraz są takie fajne czasy dla kobiet, bo mężczyzna i ugotuje, i upierze. U nas wygląda to tak, że jak ktoś ma akurat czas, to gotuje, pierze, sprząta. W tej kwestii mamy w domu równouprawnienie.  Myślę, że wynika to z tego, że świetnie się dogadujemy, często uzupełniamy, ale też jesteśmy trochę niezależni od siebie - przyznała.

Kulig dodała również, że wszyscy twierdzili, że za wcześnie wyszła za mąż. Ona jednak była pewna swojej decyzji, a małżeństwo było dla niej i jej męża pewnym rytuałem, który pomaga w trakcie kryzysu. 

Wszyscy się dziwili, że tak wcześnie się pobraliśmy. Ale ja byłam pewna od początku. Zdecydowaliśmy się na ślub, bo to dla nas ważny rytuał. Wierzę, że jeśli komuś wyznajesz miłość przy ważnych dla ciebie osobach, to do czegoś to zobowiązuje. Łatwiej znieść kryzysy.

My trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i kolejne wspaniałe role! ;)

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

2018 rok w polskim show-biznesie był prawdziwym baby boomem. Zobacz, które gwiazdy zostały lub zostaną matkami:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów