Joanna Kulig na okładce francuskiego "Elle"!

Joanna Kulig
Fotografia: Instagram.com/joannakulig

To zdjęcie podbija internet.

Joanna Kulig w ekspresowym czasie stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd. W tym roku wystąpiła w 3 hitowych produkcjach filmowych: "Kler", "Zimna Wojna", "7 uczuć" oraz w serialu "Pułapka". Jest o niej głośno nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Ostatnio pochwaliła się na Instagramie kolejnym sukcesem. Zobaczcie!

Joanna Kulig we francuskim "Elle"

Film "Zimna Wojna" Pawła Pawlikowskiego otworzył Joannie Kulig drzwi do międzynarodowej kariery. Obecnie aktorka nie może opędzić się od propozycji od reżyserów, reklamodawców, a nawet redaktorów kultowych magazynów. Niedawno do sieci trafiła okładka najnowszego numeru francuskiego "Elle" z nią w roli głównej.

Przypomnijmy, że już kilka tygodni temu redakcja magazynu opublikowała w mediach społecznościowych ujęcie z sesji. Wtedy jednak nikt nie spodziewał się, że Joanna będzie gwiazdą najnowszego numeru.

Kulig została okrzyknięta przez magazyn "La fille de l'Est", czyli dziewczyną ze Wschodu, o której będzie głośno. Jak oceniacie tę okładkę? My jesteśmy pod wrażeniem!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Szukasz dobrego filmu na jesienny wieczór? Oto lista najlepszych komedii, które trzeba zobaczyć!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów